Женя Розінський – в нашій Експертній Раді!


DSC_1771_face.1
Маючи за плечима близько 25 років розробки програм, у Жені була можливість взяти участь у зростанні та розвитку багатьох різних компаній. Його досвід включає в себе як створення програмного забпезпечення для підприємств і впровадження клієнтських продуктів, так і створення високопропускних майданчиків з електронної комерції. Женя досить довго займався створенням клієнто-орієнтованих веб-продуктів з функціоналом по обробці комплексних даних у сферах лід-джену, юриспруденції та клієнтського маркетингу. Женя успішно керував розвитком та підтримкою провідних світових сайтів з електронною комерцією.

Женя є відомою особистістю у сфері розбудови та управління мережевими організаціями. Маючи досвід командної роботи майже на усіх континентах, Женя розробив унікальні ноу-хау для віддаленої розробки програмного забезпечення.

Женя вважається лідером у всіх сферах створення та розвитку інженерних організацій. Його часто запрошують у якості спікера на міжнародні конференції. Окрім того, Женя — автор численних книжок на теми лідерства, віддаленого менеджменту та продуктових розробок.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress