Запуск додаткової групи Coding For Future у Луцьку

9 серпня стартувало навчання додаткової групи з розробки веб-сайтів на Drupal у рамках третьої хвилі соціального освітнього проекту Coding For Future в місті Луцьку. Слухачами додаткової групи проекту у Луцьку стали учасники АТО, які побажали перекваліфікуватися та освоїти нову професію IT-фахівця.

Навчання проходитиме на базі хабу всеукраїнського проекту Technology Nation – у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки. По закінченню курсу найбільш академічно успішні випускники будуть рекомендовані до працевлаштування у провідні IT-компанії України.

Фонд BrainBasket Foundation висловлює вдячність компанії InternetDevels (Луцьк) за підтримку запуску додаткової групи.

Всього з моменту запуску проекту Coding for Future 137 його учасників успішно завершили навчання в рамках програми, з яких кожен третій працевлаштувався. На даний момент навчання в рамках проекту проводиться у Луцьку, Миколаєві та Маріуполі. До навчального процесу в цих містах долучилися близько 60 бійців АТО. Додаткова група у Луцьку збільшила кількість світчерів-АТОшників до 70.

Coding for Future – це соціальний освітній проект, покликаний допомогти людям, постраждалим від військових дій на Сході України, адаптуватися до нових життєвих умов та швидше соціалізуватися. В рамках проекту учасники програми безкоштовно проходять навчання комп’ютерним наукам, що дозволяє працевлаштуватись в провідних українських ІТ-компаніях або займатись дистанційною роботою у сфері інформаційних технологій. У 2016 році  проект був інтегрований до програми Technology Nation.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress