З ініціативи Джорджа Сороса Міжнародний фонд «Відродження» підтримав BrainBasket

Вiдомий філантроп та засновник Міжнародного фонду «Відродження» Джордж Сорос підтримав Фонд BrainBasket та всеукраїнський освітній проект Technology Nation, який стартував у березні 2016 року.

“Ми дуже вдячні та раді підтримці Джорджа Сороса. Його внесок у розбудову відкритого та розвиненого суспільства України сьогодні справді важко переоцiнити”, – зазначив директор Фонду BrainBasket Володимир Люлька. “Розуміння значення IT-галузі в економіці країни свідчить про чітке бачення пана Сороса важливості розвитку освіти в сфері інформаційних технологій”, – додав він.

«Команда BrainBasket – це молоді й дуже прогресивні люди. Вони реалізують освітні проекти у сфері, яка глобально розвивається найшвидше. Я вірю у можливості класичної академічної освіти, але синтез науки і практичної сфери ІТ відкриває майбутнє для нашої країни, як і для всього людства», – коментує роботу організації Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження».

МФВ вирішив підтримати частково цей проект у компоненті, який включає доукомплектацію та повномасштабне функціонування 25 навчальних хабів у найбільших містах країни, де вже нині зафіксовано найбільший попит на навчальні курси в сфері ІТ. В рамках проекту у 25 хабах буде проведено навчання для 3000 осіб.

Більше того, в рамках проекту буде доопрацьовано навчальну програму та буде введено блок по роботі з даними під назвою «моделювання даних». Випускники таких курсів зможуть працювати на нині актуальному та стрімко зростаючому напрямку в Україні «big data» як у державних, так і приватних структурах.

Фонд BrainBasket висловлює велику вдячність особисто Джорджу Соросу та Міжнародному фонду “Відродження” за сприяння реалiзацiї проекту.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress