Як відбувалася Всеукраїнська зустріч команди Фонду BrainBasket у Вінниці

Нові знання, яскраві ідеї та щирі емоції від зустрічі – саме так 46 представників команди Фонду BrainBasket провели щорічну зустріч менторів та координаторів проектів, яка відбулася 15-16 вересня у Вінниці.

Головною метою даного заходу стало презентація ключових проектів організації на 2018-2019 проектний рік та генерування ідей щодо їх імплементації. Крім цього представники Фонду з усієї України мали змогу поділитись досвідом впровадження проектів у себе в регіоні.

На початку перед учасниками зустрічі виступив Директор з програм BrainBasket Ілля Онищенко, який розповів про хід реалізації програми Технологічна нація у 2018 році, а також поділився планами на рік 2019. Після цього представники проектної команди виступили зі своїми доповідями щодо ключових освітніх проектів.

В якості спікерів зустрічі були запрошені представники вінницьких IT-компаній: Юрій Гузеєв (Засновник та CEO Artinov School), Олексій Вихристюк (CEO Apex.Rest), та Андрій Яковенко (Senior Software Developer Exadel Inc.). Спікери поділилися з учасниками особливостями розвитку напрямку IT у Вінниці.

Наступного дня члени зустрічі шляхом мозкового штурму в командах генерували ідеї та вибудовували рекомендації щодо імплементації майбутнього проекту School Boost у 2019 році. Для більш неформального спілкування учасників була організована пішохідна екскурсія по Вінниці.

BrainBasket висловлює вдячність усім менторам та координаторам програми Technology Nation, а також керівникам інших проектів Фонду за присутність та активну участь в обговореннях в рамках зустрічі.

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress