WNISEF підтримав проект Technology Nation Kids в Україні

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) підтримав програму Technology Nation Kids з безкоштовного навчання дітей 9-11 років програмування в 5 містах України, а також профінансує створення відеокурсу з робототехніки.

WNISEF оплатить роботу менторів дитячих навчальних груп, а також доукомплектування хабів проекту Technology Nation в 5 містах: Харкові, Маріуполі, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні. За підтримки Western NIS Enterprise Fund сумарно буде навчено 200 школярів за півроку.

Крім того, за підтримки Фонду буде розроблений відеокурс з робототехніки. В курсі буде розказано про основні принципи побудови роботів і їх типи, моделюванні роботів в 3D, мікроконтролерах, сенсорах, готових і open-source робототехнічних рішеннях.

“В ході наступного десятиліття професії в сфері IT будуть найбільш затребуваними, а знання програмування будуть прирівнюватися до вміння читати або писати. Вже зараз діти в деяких європейських країнах починають вивчати програмування з 6 років. І для того, щоб бути конкурентоспроможними на міжнародному ринку, діти в Україні повинні володіти тим же набором знань. Саме тому Western NIS Enterprise Fund підтримав проект Technology Nation Kids, завдяки якому діти зможуть опанувати технологіями, розвинути логічне мислення та надзвичайно розширити свій кругозір”, – повідомив Андрій Сорохан, Координатор програми економічного лідерства Western NIS Enterprise Fund.

Technology Nation Kids – це всеукраїнський проект з безкоштовного IT-навчання дітей, який стартував 1 грудня 2016 року. Програма була запущена Фондом BrainBasket спільно з Академією Кодування та компанією Miratech в рамках всеукраїнського проекту з безкоштовного навчання основам програмування Technology Nation. Курс побудований на використанні “дитячого” мови програмування Scratch (розроблений Массачусетським технологічним інститутом) і ведеться викладачами-практиками. З моменту запуску проекту на програму було зараховано понад 200 дітей, з яких 106 вже випустилися, а 97 учасників дитячої програми продовжують заняття в групах.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований при фінансуванні уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має більше 20 років досвіду успішного інвестування в підприємства малого і середнього бізнесу. Фонд інвестував 168 млн. Доларів США в 118 компаній з 25 000 працівниками та уможливив залучення 1,4 млрд. Доларів в компанії України та Молдови. З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн доларів США, елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні програми, які спрямовані на реалізацію реформ і трансформують життя людей в Україні і Молдові.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress