IT професії

Існує стереотип, що всі айтішники – це програмісти, але це не так. IТ-галузь об’єднує в собі досить багато різнопланових професій, в тому числі і “нетехнічних”. Клікніть на назву професії, щоб ознайомитись з її детальним описом.

Спеціаліст, який, немов слідчий,спостерігає і вивчає, як працює програма,і шукає в ній помилки.

Свого роду польовий командир, який очолює робочий процес: визначає пріоритети, ставить завдання, контролює їх виконання та вирішує оперативні питання.

Такий собі “натураліст”, який аналізує бізнес і процеси, що підлягають автоматизації. Описуючи і структуруючи їх, він намагається не упустити нічого важливого і “виявити закони природи”, які дозволять іншим учасникам проекту швидко розібратися, з чим вони мають справу.

Системні адміністратори нагадують завгоспів, оскільки їх основним завданням є налагодження та забезпечення стабільної роботи комп’ютерного парку.

“Цифровий” художник, який створює зовнішній вигляд програм, веб-сайтів, додатків тощо, основне завданням якого є вирішення потреб користувача.

Бригадир, який управляє «бригадою» розробників, розуміється на технічній стороні, контролює якість роботи та вирішує найбільш складні завдання на проекті.

Перший етап будь-якого будівництва – це проектування об’єкту. Саме цим і займаються архітектори, тільки для інформаційних систем.

Інженер, який займається безпосереднім “будівництвом” IT-об’єктів – написанням програмного коду певною мовою програмування (наприклад, Java, PHP, Python).

Дослідник та продавець відповідають за знаходження нових клієнтів для компанії-роботодавця.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress