WEGAME 2016 – головна ігрова подія України

800x500_stat_rus_WeGame_banner

16-17 квітня 2016 року в Києві відбудеться міжнародний фестиваль інтерактивних розваг WEGAME. Кожен шанувальник віртуальних світів і електронних розваг вже запасається квитками!

WEGAME – це справжній рай для фаната відеоігор! Тут можна побачити найсвіжіші комп’ютерні та консольні ігри, пограти в них, потримати в руках довгоочікувані мобільні хіти, перекинутися парою слів зі справжніми живими розробниками і побувати на презентації всіх тих проектів, що змушують геймерів страждати від безсоння і мучитися від нетерпіння.

Найяскравіші презентації, захоплюючі конкурси, найкрасивіші дівчата-промоутери, напружені турніри, найкрутіші призи і все те, що гріє серце будь-якого фаната інтерактивних розваг!

Саме на WEGAME вперше в Україні будуть представлені останні новинки провідних вітчизняних і зарубіжних компаній. Скористайтеся шансом побачити, помацати і пограти в головні проекти ігрової індустрії задовго до того, як вони потраплять в руки гравців! Навіщо дивитися трейлери на YouTube, якщо можна прийти на виставку і пограти?

Не пропустіть! 16-17 квітня 2016- го, НСК «Олімпійський». Головна подія року в світі ігор.

Приходьте – не пошкодуєте!

Приєднуйтесь до офіційних груп в соціальних мережах: FB і ВК.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress