Випускники Technology Nation зможуть безкоштовно отримати сертифікати Гарварда

Випускники всеукраїнського освітнього проекту Technology Nation зможуть отримати безкоштовний сертифікат від Гарвардського університету по завершенню курсу CS50, який BrainBasket проводить в змішаному форматі по всій Україні. Сертифікати будуть видані тим випускникам, які успішно завершили курс Technology Nation і захистили фінальний проект. На думку представників Фонду, це стане додатковою мотивацією для учасників програми успішно закінчити курс.

«Сертифікат від такого престижного навчального закладу як Гарвардський університет – це велика цінність для тих, хто робить перші кроки в IТ. Але, на жаль, його вартість досить висока для українських реалій. Можливість отримати його безкоштовно стане для випускників нашої програми додатковим поштовхом успішно закінчити курс і дасть можливість підтвердити свої досягнення», – заявив директор Фонду BrainBasket Володимир Люлька.

Детальна інформація про процедуру отримання сертифіката буде озвучена випускникам, як тільки остаточно оформлюються технічні аспекти даного питання.

Technology Nation – це програма з безкоштовного вивчення основ програмування. Дана програма дозволяє всім бажаючим отримати IT-освіта світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, дає слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress