Випускники Technology Nation у Краматорську презентували систему електронних звернень до депутатів

У березні в приміщенні креативного простору “ГІК-БУНКЕР” презентували нову систему електронних звернень, яка буде націлена на взаємодію виборців з депутатами Краматосркого міської ради.

Презентацію проводив ментор проекту Technology Nation Микита Єрьомін. Він розповів, що сайт петицій до депутатів, став результатом роботи всеукраінского проекту Фонду BrainBasket з безкоштовного навчання основам програмування. Сайт e-city.org.ua розробили випускники цього курсу з Краматорську. З моменту запуску проекту в березні 2016 року по всій Україні на програму було зараховано понад 2000 учасників.

До групи в Краматорську було зараховано 15 осіб, з них 6 закінчили навчання і 4 почали роботу над проектом.

Сайт e-city.org.ua схожий на сайт єдиних електронних петицій. Якщо проект звернень запрацює, то будь-який краматорчанин зможе відправляти запит до депутата через інтернет. Сьогодні складність полягає в тому, що графік прийому депутатів заплутаний і їхній час обмежений.

Крім звернень, за допомогою порталу можна буде підготувати різного роду документи. На сайті будуть розміщені списки необхідних і затребуваних людьми документів для різних операцій, а також бланки для заванатаження.

Також у сайт буде вбудована карта округів по місту, щоб будь-то з бажаючих міг дізнатися який депутат відповідає за його округ.

У Краматорську перша група стартувала в кінці 2016 року, в березні цього року випустилася друга група.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress