Випускники Technology Nation можуть безкоштовно отримати сертифікат Гарвардського університету

Випускники соціального освітнього ІТ-проекту Technology Nation можуть безкоштовно отримати сертифікат Гарвардського університету по завершенню курсу Computer Science 50. Перші 23 сертифікати вже отримали випускники програми з Черкас.

Курс CS50 знайомить слухачів з основами програмування та проводиться Фондом BrainBasket у форматі змішаного навчання в 36 містах по всій Україні. Сертифікати курсу в Гарварді будуть видані тим випускникам, які успішно завершили курс Technology Nation і захистили фінальний проект. На думку представників Фонду, це стане додатковою мотивацією для учасників програми успішно закінчити курс.

Можливість безкоштовно отримати сертифікат від такого престижного навчального факультету Гарвардського університету стане для учасників нашої програми додатковим поштовхом успішно закінчити курс і дасть можливість підтвердити свої досягнення. Від сьогодні усі, хто вже пройшов навчання або тільки збирається почати, можуть отримати цей сертифікат, – заявив директор програм Фонду BrainBasket Ілля Онищенко.

“Від всієї команди CS50 у Кембриджі, Массачусетс, вітаємо випускників курсу в Україні! – прокоментував викладач CS50 та професор Гарвардського університету Девід Дж. Малан. – Ми раді, що вони долучилися до світової спільноти CS50”.

CS50 або Computer Science 50 – це популярний вступний курс Гарвардьского університету, де слухачі вивчають основи програмування та основні концепції комп’ютерних наук. З 2016 року у Україні було запущено 60 навчальних хабів для вивчення курсу в змішаному форматі.

“Курс допоміг знайти потужну базу знань для вивчення програмування надалі, зачіпаючи основи, поняття про роботу коду зсередини, двійкову систему та інші аспекти програмування. Це дозволяє знайти себе – саме те направлення в програмуванні, яке імпонує саме мені”, – поділився випускник проекту у Черкасах Дмитро Вакуленко.

Випускникам проекту найближчим часом буде надіслано інструкції та додаткову інформацію з отримання сертифікатів.

Technology Nation – це найбільший в Україні соціальний освітній проект з вивчення основ програмування. Дана програма дозволяє всім бажаючим безкоштовно отримати IT-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, а також дає слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. З 2016 року на навчання у проекті взяло участь більше 4000 людей.

Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Фонд було засновано в 2014 році з візією об’єднання зусиль всіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress