Перші випускники Technology Nation: фото, сюжети, коментарі

Учасниками першої хвилі всеукраїнського проекту Technology Nation стали 420 осіб, які пройшли попередній відбір. Як було зазначено раніше, 25 навчальних груп по всій Україні під керівництвом досвідчених менторів-волонтерів пройшли курс «Основи програмування CS50» від Гарвардського університету.

На сьогодні 15 груп вже провели випускну зустріч із ментором, де були підведені підсумки навчання, а учасники отримали сертифікати про закінчення навчання і путівник випускника програм Фонду з інформацією про найбільш популярні напрями та мови програмування й підв’язані до них безкоштовні онлайн-курси з кращих міжнародних освітніх платформ. Цей путівник має на меті показати можливості та шляхи подальшого опанування ІТ-професії.

Вже дуже скоро навчальні хаби у містах приймуть нові групи проекту Technology Nation. Пропонуємо ознайомитися з фото, відео та матеріалами ЗМІ щодо закінчення навчання першої хвилі програми.


У березні в Херсоні розпочалися заняття першої групи Technology Nation. Приміщення для студентів надала обласна бібліотека ім. О. Гончара, а менторами виступили спеціалісти студії Wezom Євген Ковальов, Олексій Смоляк (РНР-програмування), Олег Дутченко (основи HTML+CSS+JS) та компанії DataArt – Елліна Азадова.

qCUpBC0bZRE _DSC0034_DSC0028-2 _DSC0041-2

Студія Wezom сприяє бажанню херсонців вивчати IT-технології, тому надала трьом кращим студентам проекту Technology Nation сертифікати на подальше безкоштовне навчання у Школі Майстерності, а найбільш наполегливому в навчанні – можливість пройти стажування у студії.


brainbasket 

Група у Києві (Наукова бібліотека імені М.О.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка)


Випуск у Вінниці висвітило і місцеве медіа «Моя Вінниця»:

У Центральній дитячій бібліотеці відбулося вручення дипломів випускникам навчального проекту Technology Nation фонду BrainBasket. Навчання основам програмування відбувалося безкоштовно. 13 слухачів курсу успішно склали усі іспити, написали фінальний проект і стали випускниками першого потоку проекту Technology Nation. Більшість з них пройшли практику в декількох IT-компаніях та декілька випускників працевлаштувалось.

 

1(2858) 2(2154)


Про випуск групи у Черкасах від координатора проекту:


Два сюжети про випуск групи у Хмельницькому від місцевих телеканалів:


Також группа у Сумах закінчила навчання та випустила перших учасників програми:

13680229_1073914966028792_8091962143147756114_o

 

Вже скоро ми опублікуємо деталі стажуваннь та продоження IT-шляху випускників програми Technology Nation, а також відгуки учасників проекту.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress