Випуск 3 хвилі проекту Coding For Future

Фонд BrainBasket завершив третю хвилю соціально-освітнього проекту з безкоштовного навчання комп’ютерним наукам учасників АТО та постраждалих від бойових дій на Сході України Coding for Future.

В рамках цієї хвилі у Луцьку, Миколаєві та Маріуполі на навчання було зараховано 73 учасники, які проходили курс з JavaScript і курс з розробки та підтримки веб-сайтів на інструментарії CMS Drupal, який був запущений у Луцьку. Партнерами проекту виступили InternetDevels, Invisible Solutions, Intellica, iDev та Nova Ukraine.

“Для нас проект Coding for Future був особливим як з точки зору досвіду реалізації подібних ініціатив, так і з точки зору соціально чутливої його аудиторії. Ми дуже раді, що результати третьої хвилі цього проекту позитивні та сподіваємося на подальшу співпрацю із партнерами в контексті його реалізації у майбутньому”, – наголосив Ігор Шолудько, керівник проекту Coding For Future.

Також випускники проекту взяли участь у кар’єрному вебінарі “Від Junior до Team Lead: лайфхаки кар’єрного росту”, який провела компанії SkyWorker.

“На курсах для учасників АТО мені найбільше сподобалася їхня відповідальність і обов’язковість. Оскільки це люди військові, то якщо дано наказ, то його треба виконати. Так і з завданнями: якщо дано завдання, то його треба обов’язково виконати та повністю розібратися з ним”, – сказав Олександр Нотич, ментор курсу з JavaScript у Миколаєві.

“Курс з програмування для учасників АТО був для нас особливим. Ми розуміли відповідальність, яка на нас лежить і хотіли навчити так об’ємно та якісно, ​​щоб ці знання змогли стати для людей новою професією в мирний час, – прокоментував Станіслав Євченко, старший ментор курсу з JavaScript у Маріуполі. – Дуже приємні враження залишилися й від слухачів – вони проявили себе набагато більш відповідально, ніж звичайні студенти інших напрямків, і вони сприймали все, що ми для них робимо, з величезною вдячністю. А це надає сильну мотивацію як на студентів, так і на менторів. Ми дуже раді, що стали частиною цієї програми та внесли свій внесок у майбутнє цих людей”.

  

Coding for Future – це соціальний освітній проект, покликаний допомогти людям, постраждалим від військових дій на Сході України, адаптуватися до нових життєвих умов та швидше соціалізуватися. В рамках проекту учасники програми безкоштовно проходять навчання комп’ютерним наукам, що дозволяє працевлаштуватись в провідних українських ІТ-компаніях або займатись дистанційною роботою у сфері інформаційних технологій. У 2016 році  проект був інтегрований до програми Technology Nation.

 
 
 
 


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress