BrainBasket та EdEra розробили новий онлайн-курс з основ веб-розробки

BrainBasket та студія онлайн-освіти EdEra відкривають реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс з основ веб-розробки. Курс розрахований на шкільних вчителів, учнів та студентів, а також тих, хто просто хоче навчитися базовим навичкам програмування.

Веб-розробка це один з найбільш затребуваних напрямків в ІТ сьогодення. Щодня в світі створюється декілька сотень тисяч веб-сторінок, і даний курс допоможе вам за 1 місяць навчитись розробляти сайти самостійно.

У процесі навчання слухач дізнається про:

♦ теоретичні та практичні аспектами фронтенд-розробки (HTML, CSS, JavaScript);

♦ базові принципи веб-розробки;

♦ створення своєї першої веб-сторінки.

Курс складається з коротких навчальних відео тривалістю до 10 хвилин, текстових матеріалів і тестових завдань для закріплення знань. Якщо ж з’явиться запитання в процесі навчання, то всім учасникам доступний онлайн-форум. По закінченню курсу успішні слухачі отримають сертифікат.

Ведучим курсу є Сергій Денисов програміст з багаторічним досвідом у комерційній розробці та консультуванні в сфері ІТ, викладач Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Курс розробили BrainBasket Foundation разом зі студією онлайн-освіти EdEra. Розробка та публікація курсу стали можливими завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Попередня реєстрація на курс за посиланням, а перший модуль курсу буде доступний для проходження вже 22 травня.

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress