Відбувся випуск групи Coding for Future у Харкові

В рамках соціально-оствітнього проекту Coding For Future навчальна група закінчила курс за програмою PHP Programming. Навчання проходило за підтримки компанії Vodafone Україна – головного партнера проекту.

Навчання, що тривало 3 місяці, включало в себе як засвоєння теоретичного матеріалу, так і практичні завдання, які готували групу до роботи в реальних проектах та дали розуміння того, як виглядають процеси в IT-компаніях.

У процесі навчання викладач разом із участниками проекту провели хакатон, де на базі отриманих знань студенти створили framework і почали робити на його основі Web-додаток, писали власний код, розробляли авто-тести, тощо. Результат перевірявся автоматично, програмами, які використовуються в реальному житті в IT-компаніях для перевірки даних.

Таким чином учасники змогли відчути, які системи та алгоритми використовуються у процесі створення програми, як вони між собою взаємодіють та яка структура програми. Своїми враженнями учасники програми ділились одразу після хакатону.

Заняття у проекті проходили на базі комп’ютерного класу компанії GlobalLogic, якій Фонд BrainBasket висловлює вдячність.

Coding for Future – це соціальний освітній проект, покликаний допомогти людям, постраждалим від військових дій на Сході України, адаптуватися до нових життєвих умов та швидше соціалізуватись. В рамках проекту учасники програми безкоштовно проходять навчання за спеціальністю комп’ютерне програмування, що дозволить працевлаштуватись у провідних українських ІТ-компаніях або займатись дистанційною роботою.

IMG_0062-19 IMG_0065-20

 

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress