Василь Матяшовський Приєднався до Експертної Ради BrainBasket Foundation

unnamedДо експертної ради BrainBasket Foundation приєднався Василь Матяшовський – менеджер в області IT з досвідом більше 12 років, який буде відповідати за розвиток Фонду в Західних регіонах України.

Має досвід роботи в таких галузях: FMCG, telecom, e-business, on-line gamebling, business education.
Створив першу у Східній Європі бізнес програму для управлінської ланки в технологічному бізнесі (MS in Technology Management at LvBS) разом з викладачами ТОПових університетів світу. Очолює академічну раду програми у Львівській Бізнес Школі, і є учасником команд Smart City у Львові та Києві, та e-Goverment.

Василь має великий досвід в соціальних проектах, а також в оптимізації, реінжинірингу та автоматизації бізнес процесів. Консультант з постановки процесів розвитку, управління проектами, ІТ бізнес-аналізу та управління змінами.

З часів навчання в університеті, Василь брав активну участь в соціальних та освітніх проектах базованих на співпраці громадського сектору та бізнесу. Есперт розділяє бачення стимулювання розвитку економіки через розвиток ІСТ галузі, та готовий допомагати в його реалізації. Вважає одним з ключових в реалізації місії – це вибудувати співпрацю між університетами та бізнесом.

Освіта:
Випускник НУ«Львівська політехніка», ВШГЛ (школа менеджменту громадських організацій), за час навчання брав активну участь в молодіжних та громадських організаціях. Еламні організацій AIESEC, BEST(Board of European Students of Technology). Проходив професійне стажування в Гаазі (Нідерланди).

Хобі: технології, соціальні стартапи, спорт

Linkedin ProfileFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress