Україна в трійці найактивніших країн за результатами CS50x Puzzle Day 2019

З 29 березня по 1 квітня весь світ вирішував логічні задачі від працівників Гарварду та Facebook у рамках CS50x Puzzle Day. Цього року на участь у конкурсі зареєструвалося  8 994 учасників зі 137 країн світу. У порівнянні з минулим роком, кількість реєстрацій з України (1 527) цього разу зросла вдвічі, що дозволило опинитися на другому місці найактивніших країн-учасниць (після США).

Головна мета CS50x Puzzle Day продемонструвати, що комп’ютерна наука полягає не лише в програмуванні, головне в ній – вирішення різноманітних задач та вміння застосовувати логіку. Більш того, жодна із задач конкурсу не вимагала навичок програмування. А взяти участь можна було як самостійно, так і командою.

Цього року організатори запропонували розв’язати 11 логічних завдань. Кожен учасник або команда, які правильно відповіли хоча б на 6 з 11 завдань отримають сертифікат про участь від Гарвардського університету.

Завдання можна переглянути тут. Більш детальну інформацію про результати, статистику команд та відео розв’язання задач дивіться за посиланням.

by Maiia Ivasiunko in Ukraine
by Viola Lin in Taiwan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

by Amr Habib in Egypt
by Amanullah Mahood in India


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress