Учасники АТО і переселенці безкоштовно отримають IT-освіту

20121221174004fb5c81ed3a220004b71069645f112867_w974_h300_m5BIONIC University в рамках ініціативи Coding for Future проекту Brain Basket Foundation запропонував безкоштовне навчання з комп’ютерного програмування учасникам АТО і переселенцям. Кандидати проходять багаторівневий відбір, який включає технічне тестування, перевірку знань англійської мови та особисті співбесіди. Найбільш мотивовані учасники зараховуються на програми комерційного освітнього проекту BIONIC School, зокрема, на напрями Java, .NET, Front-end.

“Ми раді можливості допомогти українцям, які опинилися в складній ситуації. Отримані знання та навички дозволять їм освоїтися в новій професії і претендувати на роботу в IT-секторі. Ми також розраховуємо, що компанії-партнери університету звернуть увагу на цих мотивованих та цілеспрямованих хлопців і дівчат, сприятимуть їх адаптації та працевлаштуванню. Я вірю, що учасники програми продовжать вивчення технологій і зможуть змінити своє життя на краще”

говорить директор з розвитку бізнесу BIONIC University Олександр Жаріков.

Проект Coding for Future допомагає людям, які постраждали від бойових дій на Сході України, адаптуватися до нових умов життя. У рамках ініціативи учасники пройдуть безкоштовне навчання за спеціальністю «комп’ютерне програмування», що дозволить отримати роботу в провідних українських та міжнародних IT-компаніях.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress