У Києві діти створювали комп’ютерні ігри з доповненою реальністю

20 жовтня у Києві відбувся майстер-клас з розробки комп’ютерних ігор з доповненою реальністю Scratch&AR для дітей. Організатором заходу став Фонд BrainBasket.

В заході взяли участь більше 30 дітей віком від 9 до 13 років, які отримали знання з використання візуальної мови програмування Scratch, розробленої в Массачусетському технологічному інституті. На заході діти створювали комп’ютерні ігри на основі технології доповненої реальності з використанням звичайної веб-камери, яка дозволяла поєднувати реальні рухи людини з віртуальними у грі. Також було проведено презентацію для майбутніх менторів програми Technology Nation Kids з оглядом практик організації навчального процесу на факультативних заняттях з основ програмування.

За словами організаторів, вивчення дітьми основ програмування сприяє вирішенню двох найбільших освітніх проблеми українських шкіл: низької мотивації навчання і низького рівня розуміння комп’ютерних наук.

«Завдяки таким майстер-класам діти можуть побачити, що програмувати – це цікаво та весело. Я бачу великий потенціал в наших дітях. Кожен з присутніх тут юних кодерів у майбутньому зможе стати крутим програмістом при бажанні і наполегливій праці», прокоментував керівник проекту Technology Nation Kids Кирило Савченко.

Майстер-клас проходив в рамках ініціативи Meet and Code, що фінансується корпорацією SAP, за підтримки Глобальної мережі TechSoup і Ресурсного центру ГУРТ.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress