У Броварах стартував Technology Nation Kids разом з СОС Дитячі Містечка

Фонд BrainBasket та фонд СОС Дитячі Містечка разом із Броварською міською радою запустили проект з безкоштовного IT-навчання для дітей у віці від 9 до 11 років у Броварах. Старт навчання пілотної групи відбувся 24 лютого.

Навчальна програма проекту базується на курсах британської ініціативи CodeClub.org.uk і зфокусована на вивчені візуальної мови програмування Scratch, що розроблена Массачусетським технологічним інститутом.

«Одним з завдань СОС Дитячі Містечка є всебічний розвиток дитини. В наш час IT-освіта відкриває нові горизонти для дитини в майбутньому. Ми вдячні нашим партнерам за цю чудову можливість для наших дітей!”  – зазначає Директор Київського відділення СОС Дитячі Містечка Олена Кріпак.

Заняття проходитимуть у приміщенні Броварської міської бібліотеки щосуботи та триватимуть 3 місяці. Разом з викладачами-практиками діти навчатимуться розробляти прості ігри та вивчати, як функціонує комп’ютерний код.

Ініціатива реалізується в рамках проекту Technology Nation Kids – всеукраїнської програми з вивчення дітьми основ програмування. Програма була запущена Фондом BrainBasket спільно з Академією Кодування та компанією Miratech в рамках всеукраїнського проекту з безкоштовного навчання основам програмування Technology Nation. З моменту запуску проекту на програму було зараховано понад 700 дітей.

«Стрімкий розвиток технологій спонукає нас не тільки до користування, а й до потреби розуміння, як саме ці технології працюють. Даний проект дозволяє дітям в ігровій формі зрозуміти як функціонує програма та розвиває алгоритмічне мислення, що є дуже важливим у сучасному світі. Ми раді, що можемо допомогти тим, хто цього сьогодні потребує», – прокоментував керівник проекту Technology Nation Kids Кирило Савченко.

 СОС Дитячі Містечка є неурядовою, нерелігійною організацією, що надає можливість знедоленим дітям жити у сім’ї. Благодійна організація вже понад 13 років поширює міжнародні стандарти якості соціальних послуг на території України та керується в роботі європейськими стандартами поза-домашньої опіки дітей «Якість на благо дітей» та Рекомендаціями ООН з альтернативного догляду за дітьми.

Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Фонд було засновано в 2014 році з візією об’єднання зусиль всіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress