Отримання гарвардського сертифікату

В результаті домовленостей між фондом BrainBasket та факультетом комп”ютерних наук Гарвардського університету, у всіх випускників курсу Technology Nation з”явилась можливість безкоштовного отримання сертифікатів про проходження курсу CS50 Гарвардського університету!

Якщо Ви проходили курс 2016 чи 2017 років, то Вам буде необхідно зробити відсутні Problem Sets курсу 2018 року, яких не було в курсі, що Ви завершили: а саме: Problem Set #3 Music (новий для студентів, які проходили курс 2016 та 2017 років); Problem Sets ## 6, 7, 8 (нові для студентів, які проходили курс 2016 року). У випадку наявності потреби в менторський допомозі по проходженню цих завдань, просимо зазначити це в формі реєстрації.

Звертаємо Вашу увагу на те, що представниками Гарвардського університету буде проведена вибіркова перевірка Ваших робіт на коректність та відсутність плагіату. Тому тільки роботи студентів, які правильно та самостійно зробили всі роботи Problem Sets курсу CS50 2018 року, будуть подані на оцінювання.

У разі прийняття вищезазначених умов просимо Вас повідомити нас про Ваш намір отримання сертифікату шляхом заповнення форми до 28.05.2018. Подальші інструкції будуть Вам надані після заповнення форми.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress