Стартує всеукраїнський конкурс із програмування для дітей

Всеукраїнський конкурс із програмування “Володарі Scratch” збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch. Організатори проекту Фонд BrainBasket та компанія EPAM. Реєстрація учасників вже відкрита за посиланням.

Запрошуємо всіх, хто хоче перевірити свої знання з основ програмування та позмагатись за цінні призи, взяти участь у конкурсі “Володарі Scratch”. Конкурс проходитиме в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником.

До участі приймаються проекти в форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій:

– Школа майбутнього.

– Здоровий спосіб життя.

– Діти за мир.

– Агро очима дітей (спеціальна категорія від компанії Астарта).

На переможців чекають чудові призи: робототехнічні конструктори, bluetooth-колонки, навушники та сертифікат на річне вивчення основ програмування в Logika School.

Етапи конкурсу:

– 21 січня-16 лютого – реєстрація команд (оновлено).

– 17 березня – дедлайн подачі проектів.

– 2 квітня оголошення списку фіналістів конкурсу та запрошення на фінал.

– 20 квітня фінал конкурсу в Києві.

Конкурс проводять Фонд BrainBasket та IT-компанія EPAM за підтримки Агропромхолдингу Астарта, Logika School, iTalent та Мережа Глобального Договору ООН. Більше інформації про конкурс та реєстрація – за посиланням.

Офіційна сторінка конкурсу на фейсбук.

Scratch це проста, зрозуміла та цікава мова візуального програмування, яка була розроблена спеціально для дітей в МІТ для вивчення азів кодування в ігровій формі. На сьогоднішній день в Україні мова Scratch отримала широку популярність і викладається в школах.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress