Старт соціального проекту IT-школяр

В Україні стартував соціальний проект IT-школяр, партнером якого виступає Фонд BrainBasket. IT-школяр — це соціальна ініціатива та однойменна робоча група з впровадження в програму 1-12 класів загальноосвітніх шкіл оновленого курсу «Інформатика». Ініціативу, запропоновану засновником HUB 4.0 Валерієм Омельченком, підтримали громадські діячі, засновники та викладачі центрів IT-освіти, представники IT-галузі.

Наразі до пілотного проекту долучилися перші три школи — Навчально-виховний комплекс №167 (Київ), Малодівицька загальноосвітня школа та Прилуцька спеціалізована школа №6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій (Чернігівська область). В кожній школі провели батьківські збори та відкриті тестові уроки для вчителів. Починаючи з лютого, учні матимуть змогу безкоштовно відвідувати факультативні заняття з програмування, 3D-моделювання, робототехніки, STEAM, розробки комп’ютерних ігор і сайтів, управління дронами, тощо. Програма факультативів розроблена під кураторством Інституту модернізації змісту освіти. Працювати з дітьми будуть практикуючі IT-фахівці з досвідом викладання. На черзі технічне оснащення шкіл. Перші три вже отримали 3D-принтери.

Мета ініціативи — наблизити високі технології до звичайних шкіл, зацікавити та мотивувати дітей вивчати IT, дати знання, які допоможуть їм стати успішними людьми в майбутньому.

Фонд BrainBasket виступає партнером даної ініціативи.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress