Старт проекту Coding for Future

_DSC5368Фонд BrainBasket спільно з «МТС Україна» запускають проект навчання переселенців зі сходу України та учасників АТО IT-професіям.

Проект дозволить учасникам адаптуватись до нових життєвих умов, отримати нову популярну професію та знайти роботу в провідних українських IT-компаніях. Навчання пройде в найбільших містах України за напрямками мов програмування Java, PHP, C#, JavaScript. Відбір учасників буде здійснено у три етапи. На першому відбудеться збір анкет у бажаючих навчатися. Анкети вже відкриті для заповнення за посиланням. Потрібно вказати деякі персональні дані та виконати декілька прикладів з математики та логіки, а також заповнити мотиваційні блоки. На другому етапі досвідчені інтерв’юери проведуть співбесіди з найбільш підготованими та вмотивованими кандидатами.
_DSC5390На третьому етапі відбудеться формування груп та початок навчання.

Навчання пройде на базі освітніх центрів, що входять в склад громадської організації ITEC. 

Періодичність та тривалість залежатиме від програми викладача, в середньому — три рази на тиждень впродовж трьох місяців. На момент закінчення програми найбільш академічно підготовлені випускники будуть рекомендовані до працевлаштування в IT-компанії.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress