Відібрані перші кандидати на навчання за програмою Technology Nation

Програма виявилась дуже актуальною та цікавою для людей, і з моменту анонсу ми отримали більше 20 000 заявок. Зважаючи на таку кількість заявників, нам довелось відбирати учасників перших груп не тільки по анкетам, але й методом випадкового вибору.

Нижче наведено список учасників, яким пощастило пройти в другий тур відбору програми та які будуть запрошені на перше заняття та отримають додаткове завдання для відбору 15 учасників в кожному обласному центрі.

Не варто засмучуватись, якщо ви не потрапили до першої групи, адже вже наступного місяця ми продовжимо відкривати нові навчальні хаби по всій Україні й до кінця року плануємо дійти до цифри в 100 хабів. Тож перевіряйте пошту та слідкуйте за новинами на нашому сайті (ми дублюватимемо списки людей, що пройшли попередній відбір).

Якщо ж ви є учасником чи ветераном АТО та можете відвідувати класні заняття на регулярній основі – просимо Вас написати окремого листа на ato@brainbasket.org. Для Вас існує квота в кожній групі.

Список учасників, що пройшли перший відбір та яким було направлено листа із запрошенням на перше установче заняття, Ви зможете знайти нижче.

Список учасників першої групи

 


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress