CS50 Puzzle Day 2018 – вирішуй задачі та вигравай призи

Чи любите ви вирішувати логічні задачі? А отримувати за це подарунки? А якщо це ще й загадки від Гарвардського університету?

Ми пропонуємо Вам взяти участь у CS50 Puzzle Day 2018 – самотужки або зібрати команду та виграти цінні подарунки від Гарвардського університету та Фонду BrainBasket!

CS50 Puzzle Day – щорічний захід, що проводиться командою CS50 і Девідом Малланом особисто перед запуском курсу CS50. Його завдання – дати зрозуміти, що комп’ютерна наука не полягає в програмуванні, як багато хто думає, а більше у вирішенні задач. Більш того, жодна з задачок на заході не вимагає навичок програмування та навіть наявності комп’ютера, тільки працює чиста логіка та знання англійської мови.

Зареєструватись на CS50 Puzzle Day 2018

Минулого року захід вже вдруге проводився онлайн разом з Facebook і зібрав 7 986 учасників. Свої завдання надіслали 297 команд, з яких 64 – з України! Таким чином, кожна 5 команда на заході була українською. Більш детальну інформацію про результати, статистику команд та відео розв’язання задач дивіться тут.

У 2018 році CS50 Puzzle Day 2018 пройде з 9 по 12 березня.

Загадки досить непрості й знання англійської мови на рівні вище середнього доволі важливе. З прикладами торішніх завдань в минулому році можна ознайомитися тут. А більш детальну інформацію про результати, статистику команд та відео розв’язання задач дивіться тут.

Переможці заходу отримають подарунки від Гарвардського курсу CS50 та Facebook. Крім того, Фонд BrainBasket проводить конкурс серед українських команд CS50 Puzzle Day 2018!

3 команди з України, що наберуть найбільшу кількість балів на CS50 Puzzle Day та зареєструються у конкурсі, отримають від школи англійської мови EnglishDom безкоштовний доступ на 6 місяців до курсу з вивчення англіської, а 7 найкращих команд отримають від Фонду книжки “50 винаходів, які Україна подарувала світу” (до 3 книжок на команду). Зареєструватися у конкурсі можна заповнивши цю форму.

Як визначатимуться найкращі команди з України? Після того, як організатори CS50 Puzzle Day 2018 оприлюднять результати заходу, ми дізнаємось, які команди з України набрали найбільше балів серед українських команд. Якщо учасники цих команди зареєструвалися на участь у нашому конкурсі, то вони отримають подарунки від Фонду.

Зареєструватись на CS50 Puzzle Day 2018

 



Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress