CS50 Puzzle Day 2017 – вигравайте призи!

Чи любите ви вирішувати задачі? А отримувати за це подарунки? А якщо це ще й загадки від Гарвардського університету?

Ми пропонуємо Вам взяти участь у CS50 Puzzle Day 2017 – самотужки або зібрати команду та виграти цінні подарунки від Гарвардського університету та Фонду BrainBasket!

CS50 Puzzle Day – щорічний захід, що проводиться командою CS50 і Девідом Малланом особисто перед запуском курсу CS50. Його завдання – дати зрозуміти, що комп’ютерна наука не полягає в програмуванні, як багато хто думає, а більше у вирішенні задач. Більш того, жодна з задачок на заході не вимагає навичок програмування та навіть наявності комп’ютера, тільки працює чиста логіка та знання англійської мови. Минулого року захід вперше проводився онлайн разом з Facebook і зібрав 3 792 учасника з 50 країн.

У 2017 році CS50 Puzzle Day 2017 пройде з 31 березня по 3 квітня.

Загадки досить непрості й знання англійської мови на рівні вище середнього доволі важливе. З прикладами торішніх завдань в минулому році можна ознайомитися тут. За словами організаторів, цього року завдання будуть менше залежати від володіння англійською.

Переможці заходу отримають подарунки від Гарвардського курсу CS50 та Facebook. Крім того, Фонд BrainBasket проводить конкурс серед українських команд CS50 Puzzle Day 2017! Завдяки партнеру заходу онлайн-ресурсу ITVDN, найкраща команда з України, що візьме участь у нашому конкурсі, отримає доступ до усіх курсів ресурсу на 3 місяці (окрім курсів QA та PM)! Команда, що посяде 2 місце, отримає доступ до курсів на 1 місяць (знову ж таки, окрім курсів QA та PM). Крім того, всі, хто зареєструється на конкурс, безкоштовно отримають будь-який курс з каталогу ITVDN (так-так, окрім курсів QA та PM)!

Як визначатимуться найкращі команди з України? Після того, як організатори CS50 Puzzle Day 2017 оприлюднять результати заходу, ми дізнаємось, яка команда з України набрала найбільше балів серед українських команд. Якщо учасники цієї команди зареєструвалися на участь у нашому конкурсі, вони отримають головний подарунок. Те саме стосується і команди, що матиме другий за кількістю балів результат. Якщо ж команд, що посіли 2 місце, буде декілька, тих, хто отримає доступ на 1 місяць ми визначимо за допомогою сервісу random.org.

Зареєструватися на CS50 Puzzle Day 2017

Що потрібно, аби взяти участь у заході та виграти подарунки:

  1. Зареєструватися на захід за посиланням до 31 березня.
  2. Придумати назву команди, від імені якої Ви надсилатимете відповіді на завдання. В команді може бути від 1 до 5 учасників. Якщо ж Ви вирішите змінити назву команди або приєднатися до іншої після реєстрації у нашій формі, напишіть нам на bbf@brainbasket.org.
  3. Заповнити форму для розіграшу подарунків від Фонду BrainBasket та ITVDN до 31 березня.
  4. Чекати на завдання від команди CS50 Puzzle Day 2017. Отримавши його, вирішити завдання та надіслати відповіді організаторам.
  5. Чекати на оголошення результатів та слідкувати за новинами на нашому сайті.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress