Профорієнтаційне тестування

My Career_posterВідтепер завдяки Програмі розвитку ООН в Україні та BrainBasket молодь від 14 до 25 років зможе безкоштовно пройти один з найкращих світових профорієнтаційних тестів на порталі.

Тест «Магеллано університет» визначає не тільки інтереси та здібності підлітка, а також – і це виділяє цей тест з-поміж усіх інших на ринку профорієнтації – ступінь самовизначення дитини, здатність до прогнозування, здатність сприймати критику, взаємодіяти з іншими людьми, вирішувати проблеми. Загалом, готовність адаптуватися до дорослого життя. За результатами тесту можна сказати не лише, які професії підходять конкретній дитині найбільше, а і чи варто, наприклад, здобувати освіту в іншому місті чи закордоном.

Проходження тесту займатиме близько 2х годин, після чого програма автоматично згенерує звіт, у якому підліток побачить аналіз своїх найсильніших сторін. Після цього він зможе порівняти свої результати з необхідними компетенціями для 16 галузей навчання та обрати професію, яка найкраще підходить саме для нього.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress