PROFFSTORE HACKATHON — хакатон на 1001 людину

proffstore_bigProffstore Hackathon пройде під гаслом «FEEL FREEDOM». Організатори впевнені, що свобода реалізовувати свої самі неймовірні та нестандартні ідеї – ключ до появи рішень, які можуть перевернути увесь світ!

Девіз визначив і формат цього хакатону. Самий свободолюбивий хакатон не буде мати рамок та обмежень по тематиці, він буде безкоштовним, а саме головне – він буде цікавий кожному гостю, навіть якшо він не програміст. В рамках хакатону можна буде послухати гуру маркетингу, дизайну та розробки ІТ-тенологій.  

Хакатон пройде у популярному київському креативному кластері «Арт-завод Платформа». Це місце для розвитку творчості, бізнесу, самореалізації та яскравого відпочинку. Тут підтримують всіх інноваторів, які прагнуть вкладати зусилля в розвиток Іт індустрії. Кластер створює перспективний ІТ-центр, активно підтримуючи ініціативи в цій сфері.

Proffstore Hackathon збере розробників, дизайнерів, маркетологів і всі компанії, які прагнуть щось створювати та змінювати за допомогою новітніх ІТ технологій. Не менш ніж 1000 ініціативних професіоналів будут працювати 24 години, щоб видати щось абсолютне нове і не банальне.

Proffstore Hackathon дасть можливість перевірити ідею на міцність, проявити себе в нестандартних умовах, познайомитися з цікавими людьми, знайти однодумців, створити команду, зробити те, що дійсно подобається та виграти цінні призи!

Беріть участь у самому масштабному хакатоні у Європі!

Реєстрація учасників тут: http://hackathon.proffstore.com/

Дізнатися подробиці про захід можна за цим посиланням https://www.facebook.com/proffstorehack/timeline

Місце проведення — арт-завод Платформа, вул. Біломорська, 1

Дата: 12 – 13 грудня

Організатори:

Proffstore — міжнародна фріланс-біржа. Місія проекту – створення професійної спільноти українських фрілансерів, яка може ефективно вирішити проблеми, пов’язані з недостатнім розвитком ринку і відсутністю культури фрілансу в Україні.

Hackraft — резиденти коворкінгу “Платформа”, які прагнуть створити майданчик для спілкування розробників, дизайнерів та всіх, хто хоче долучитися до процесу створення нових продуктів вже сьогодні. Hackraft провів DOU Hackaton, що зібрав більше 1000 розробників і дизайнерів, а також SE2015 — найбільшу конференцію в Україні, яка об’єднала більш ніж 4000 учасників.

*Хакатон (англ. hackathon, від hack и marathon — марафон) — форум розробників, під час якого спеціалісти з різних областей розробки програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери) разом працюють над вирішенням якоїсь проблеми.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress