ПриватБанк став партнером проекту Technology Nation

Найбільший український банк ПриватБанк долучився до списку партнерів всеукраїнської освітньої програми Technology Nation Фонду BrainBasket. З березня на моніторах у відділеннях банку по всій Україні, у сервісі веб-банкінгу Приват24 та у банкоматах демонструється інформація щодо програми з безкоштовного навчання основам програмування.

Ми раді, що відомий банк долучився до нашої ініціативи освітньої програми. Розуміння перспектив та значенння IT-галузі в економіці країни є гарним свідченням чіткого бачення ПриватБанком важливості та розвитку освіти у сфері інформаційних технологій. Як повідомили у ПриватБанку, співпраця з освітньою програмою не обмежуватиметься інформаційною підтримкою.

ПриватБанк як одна із провідних ІТ-компаній країни та розробник інструментів для програмістів – Corezoid – готові розповісти випускникам програми, як працювати з цими інструментами. “Саме команда розробників із ПриватБанку створила хмарну операційну систему Corezoid, яка крок за кроком здобуває визнання у всьому світі. Corezoid – це чудовий “проривний” інструмент для програмістів, – говорить маркетинг-директор ПриватБанку Сергій Даниленко. – Навички програмування, здобуті учасниками програми Technology Nation, можна буде з легкістю застосувати для створення супер-сучасних програмних рішень на платформі Corezoid. Ми і надалі будемо підтримувати розвиток культури програмування в Україні”.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress