Підтримайте BrainBasket зі свого мобільного!

Сьогодні, 1 червня, три найбільші оператори мобільного зв’язку в Україні Київстар, lifecell та Vodafone відкрили короткий номер 430 для благодійного збору коштів на підтримку діяльності освітнього проекту Фонду BrainBasket Technology Nation, та його компоненту «Coding for Future».

Усі абоненти операторів Київстар, lifecell та Vodafone можуть відправити SMS-повідомлення або зателефонувати (для абонентів lifecell) на номер 430 та отримати у відповідь інформацію про проект.

Підтримайте освітній проект Фонду BrainBasket зі свого телефону та зробіть свій внесок у розбудову IT-України вже сьогодні!

Розмір одноразового внеску при відправленні SMS на номер 430 становить 10 гривень для абонентів lifecell та Vodafone та 10 гривень 63 копійки для абонентів Київстар. Отримані кошти підуть реалізацію статутної діяльності Фонду та його ключового проекту Technology Nation, включаючи програму Coding for Future.

Проект Technology Nation – це програма з безкоштовного вивчення основ програмування. Дана програма дозволяє всім охочим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що дає слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. Наразі проект запущено в 24 містах України.

Coding for Future – це соціальний освітній проект, покликаний допомогти людям, постраждалим від військових дій на Сході України, адаптуватися до нових життєвих умов та швидше соціалізуватись. В рамках проекту учасники програми безкоштовно пройдуть навчання за спеціальністю комп’ютерне програмування, що дозволить працевлаштуватись в провідних українських ІТ-компаніях або займатись дистанційною роботою.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress