Переваги ІТ-галузі

Що таке інформаційні технології? Люди, які не пов’язані з IT, швидше за все, скажуть, що це щось складне, незрозуміле і розумне. Але чи так це насправді? Для аборигена, що не вміє читати і писати, навіть найпростіше речення буде непосильним, але коли ти володієш мовою – ти легко можеш донести навіть найскладніші думки простими й зрозумілими словами. Так само й з мовами програмування. Адже, не потрібно бути генієм, щоб навчитися читати і писати! Простими словами, інформаційні технології – це все, що пов’язано з обробкою, зберіганням і передачею даних. І сьогодні вони оточують нас у всіх сферах життя: записна книжка в вашому телефоні – це база даних, улюблений новинний сайт – це зверстаний програмний код, бортовий комп’ютер автомобіля – спеціальна обчислювальна система. Хочемо ми того чи ні, ІТ стали невід’ємною частиною сучасного життя і займуть значне місце в суспільстві майбутнього. За останні 10 років ІТ-галузь стрімко розвивається, і Україні в цьому плані є чим пишатись.

РОЗВИТОК

ВИЗНАННЯ

ПЕРСПЕКТИВИ

IT-галузь розвивається швидко і стабільно – середнє річне зростання становить близько 30%. Сукупний експорт IТ-послуг в 2013-му році перевищив 2 млрд. дол., незважаючи на економічні та політичні кризи.

У 2013 році Україна зайняла 1-е місце серед країн Центральної та Східної Європи за кількістю співробітників, що працюють в ІТ-галузі. Наші програмісти працюють в усіх провідних компаніях світу, їх знають і цінують, тому охоче віддають проекти з розробки передових технологій в Україну.

За оцінками експертів, в найближчі 5 років у світі буде створено понад 5 мільйонів нових робочих місць в IТ-галузі. Попит на програмістів в Україні сьогодні значно перевищує пропозицію, тому в них немає проблем з працевлаштуванням, а їх зарплати постійно зростають.

ВИСОКА ЗАРПЛАТА

ЦІКАВІ ПРОЕКТИ

КОМФОРТНІ УМОВИ

Заробітна платня айтішників значно перевищує зарплати в інших галузях. Стартова зарплата в великих IT-компаніях починається з 500 доларів, а середня зарплата досвідчених спеціалістів, залежно від посади, становить від $2000 (по Україні) до $3000 (у Києві) на місяць. Також, великим плюсом є те, що зазвичай зарплата нараховується за перерахунком в доларах, що захищає айтішників від курсових коливань.

IT-фахівці – це свого роду чарівники, оскільки вони створюють те, чого ще не існує. Їхня робота – це різноманітні технології майбутнього, які роблять світ розумнішим, зручнішим і кращим. При цьому терміни реалізації IТ-проектів досить короткі – від місяців, до декількох років. Тому ви завжди можете побачити, як ваша ідея матеріалізується вашими зусиллями буквально на ваших очах, в той час як в інших індустріях від проектування до реалізації проектів часто проходять десятиліття.

Зазвичай сучасна IT-компанія – це не тільки великий офіс у центрі міста, але і хороший соціальний пакет: бонуси, медична страховка, абонемент в спортзал і багато інших “плюшок” (як, наприклад, гнучкий графік, можливість працювати дистанційно, безкоштовні напої та снеки, ігрові зони й т.п.). Найчастіше IT-проекти створюються для іноземних замовників, тому робота передбачає постійне спілкування з іноземцями та закордонні відрядження.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress