Nova Ukraine підтримує BrainBasket

NU_large_logoФонд BrainBasket та Nova Ukraine розпочинають своє співробітництво з метою привернення уваги іноземних інвесторів та учбових центрів до української ІТ-освіти.

Nova Ukraine – американська благодійна організація, яка займається підготовкою та реалізацією ініціатив, що сприяють побудові демократичного суспільства в Україні. На сьогодняшній день Nova Ukraine діє у чотирьох штатах. Її матеріали читають десятки тисяч людей, в основному з США. Фонд організовував виступи Вакарчука, Руслани і Скрябіна для збору коштів на користь жертв насилля в Україні. Nova Ukraine допомогла зібрати більш ніж 100.000 доларів США, а також 40-футовий контейнер одягу та більше 100 одиниць комп’ютерної техніки у якості допомоги вимушеним переселенцям.

BrainBasket та Nova Ukraine вирішили об’єднати свої зусилля по наданню додаткових можливостей тим українцям, які цього прагнуть, а саме – навчанню усіх бажаючих базовим принципам програмування. Так, уже в найближчому майбутньому Nova Ukraine проведе захід для привернення суспільної уваги до Фонду BrainBasket у США – благодійний вечір, куди будуть запрошені ті, хто потім зможе допомогти навчальним проектам: наприклад, розповсюджувати інформацію, залучати донорів, сприяти формуванню та зміцненню позитивного іміджу BrainBasket серед представників української діаспори та просто небайдужих людей.

Окрім того, в рамках програми Technology Nation Nova Ukraine буде сприяти веденню перемовин з американськими технічними ВНЗ для надання BrainBasket більш насиченої програми навчання. Задача Nova Ukraine – доповнити вже існуючу програму більшою кількістю матеріалів з практики іноземних навчальних центрів, що раніше були недоступні українцям.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress