Неможливе можливо: NASA чекає на ТЕБЕ!

UNIT Factory подарують кожному українцеві можливість відвідати Космічний центр Кеннеді, США.

2 жовтня стартувала перша в Україні гра у форматі розумного чат-бота — “Boto Sapiens”. Гра доступна в  Facebook Messenger і Telegram. Просто обирай зручний мессенджер, відповідай на питання про космос і вигравай космічні призи — поїздку в Kennedy Space Center або один з 15-ти телескопів Sigeta Volans.

Головна мета проекту “Boto Sapiens” — допомогти українцям удосконалити знання у сфері космонавтики, астрономії, фізики і хімії, а також вмотивувати їх на власні наукові звершення. Ініціатори та головні розробники гри – UNIT Factory – вірять, що такі інтерактивні проекти зможуть вивести Україну на світовий рівень у сферах IT-технологій, креативних індустрій, науки, роботобудівництва і астронавтики.

Гра “Boto Sapiens” складається з 300 питань, які розділені на 10 тематичних блоків. Варіантів відповіді — 4, правильна — тільки одна. Головний приз – поїздку в NASA – отримає гравець, який дасть найбільшу кількість правильних відповідей за найкоротший період часу. Серед інших учасників, які набрали 42 і більше балів, за допомогою random.org будуть розіграні 15 телескопів.

Гра завершиться 6 листопада, а вже 13 буде відоме ім’я головного щасливчика, який поїде в NASA.

Випробуй себе! Обирай месенджер Facebook або Telegram, щоб почати гру! Дізнайся більше про Boto Sapiens на сайті botosapiens.com.ua.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress