- 01.12.2015
Розпочалась реєстрація для участі в Міжнародному IT-Чемпіонаті “Золотий Байт 2016” – найбільшому міжнародному ІТ-чемпіонаті для талановитої молоді. Призовий фонд становить 500 000 грн.
Щороку в Чемпіонаті беруть участь понад 10 000 осіб з України, Казахстану, Чехії, Білорусі, Латвії, Литви та Естонії. Тема Чемпіонату “Золотий Байт 2016” – Invent Create Change. Організатор – Комп’ютерна Академія ШАГ, найбільший навчальний центр у сфері ІТ. Цього року додається нова номінація від Intel – Internet of Things (IoT) – конкурс інноваційних проектів по розробці інтернет-речей. Концепція інтернет-речей (IoT) – це тісна інтеграція реального та віртуального світів, в якому спілкування між людьми та пристроями проводиться за допомогою мережі Інтернет.
Міжнародний ІТ-Чемпіонат “Золотий Байт” – платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів, бізнес-ангелів і великих компаній. Це можливість для талановитих програмістів, дизайнерів і винахідників отримати пропозиції щодо роботи від світових ІТ-компаній, а стартап-проектам – інвестиції та підтримку. Наприклад, фіналісти “Золотого Байту-2015” команда Helko створили унікальний проект – “розумну гантель” – спортивний снаряд, який фіксує виконання вправ і передає їх в мережу, що дозволяє отримувати детальну статистику та рекомендації щодо виконання вправ. Зараз команда активно співпрацює з компанією Intel, також займається розробкою власної концепції Connected Gym і створенням масштабного продукту для світових ринків.
Команда з Маріуполя LiveHroom стала бронзовим призером Міжнародного фіналу “Золотий Байт-2015” у номінації “Web Design”. Фіналісти підкорили членів журі проектом, котрий дозволяє здійснювати спільний перегляд фільмів. Зараз команда активно веде переговори з інвесторами щодо підтримки свого проекту. Також зі своїм проектом вони виступали на телебаченні та були учасниками прямої трансляції каналу МТВ. Андрій Маранов – учасник Міжнародного фіналу “Золотий Байт-2015” – розробив революційну програму Araned, яка дозволяє друкувати на 3D-принтері кістки реального розміру. З цим стартапом Андрія запросили на конференцію Thiel Foundation Summit у Сан-Франциско (США), де він отримав ґрант у розмірі 300 000 грн. для розвитку свого проекту. Окрім того, що команда стартапа була учасником конференції у Кремнієвій долині, проект вже встиг отримати ряд стипендій та нагород, у тому числі ґрант Noosphera Ventures та дійшли до чверть фіналу конкурсу від Ericsson.
“Золотий Байт 2016” запрошує усіх, хто захоплюється комп’ютерними технологіями та дизайном, взяти участь у Чемпіонаті та довести, що саме їхні ідеї гідні успіху на світовій арені. Заявку для участі в чемпіонаті можна залишити на офіційному сайті. Учасниками можуть бути школярі, студенти та випускники.
Номінації Чемпіонату:
- Startup Сhallenge (конкурс програмних проектів).
- Internet of Things (конкурс інноваційних проектів по розробці інтернет речей).
- Networking Technologies (номінація для системних адміністраторів).
- Mobile Development (конкурс мобільних додатків).
- Game Design (конкурс створення ігор).
- Character Design (конкурс створення ігрових персонажів).
- Web Design (конкурс web-проектів).
- Short Movie (конкурс короткометражних фільмів).
- NoSQL Expert (конкурс додатків для роботи з базами даних).
- Junior Competition (конкурс для дітей віком 10-14 років).
Генеральними партнерами Чемпіонату “Золотий Байт” є провідні компанії в сфері ІТ: InterSystems, Intel, Dell, Wolf, StearlingStudio. Інноваційний партнер – Microsoft.
Вся інформація про умови участі в Чемпіонаті на сайті та на сторінках проекту в соцмережах: Facebook, VK. За додатковою інформацією телефонуйте за номером: (044)537-22-60 або пишіть на e-mail: support@goldenbyte.org.
Довідка: Комп’ютерна Академія ШАГ – міжнародний навчальний центр, який спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Сьогодні це 33 філії у 13 країнах світу.