Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології та взаємодії»

KUN3-5 листопада у КНУ ім.Т.Шевченка відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології та взаємодії» на тему: від кібернетики та інформатики до інформаційних технологій та інформаційних взаємодій.

У заході візьмуть участь закордонні гості з Азербайджану, Болгарії та Росії. Метою проведення заходу є забезпечення розвитку наукових досліджень в сфері інформаційних технологій та взаємодій і розробки на цій основі методологій, методик, технічних та програмно-інформаційних засобів інформатизації суспільства.

В світі назріла необхідність з проведення науково-практичних конференцій, присвячених розвитку інформаційних технологій, як інструментів перетворення інформації, та інформаційних взаємодій, направлених на формування у споживачів інформації необхідного відношення до своєї діяльності. Перша така конференція на пострадянському просторі була проведена в КНУ імені Тараса Шевченка спільно з інститутом кібернетики НАН України, з науковим товариством ITHEA ISS, Болгарія, та деякими іншими профільними науковими закладами. За останні 5 років по темі конференції її організаторами було опубліковано більше 100 наукових праць, кілька монографій. Проведено ряд досліджень і отримані значні практичні результати.

До участі у конференції запрошуються вчені, науковці, працівники ІТ сфери, студенти. Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

Щоб зареєструватися будь-ласка, перейдіть на сайт конференції. Місце проведення: КНУ ім.Т.Шевченка, м. Київ вул. Васильківська, 36 Інститут післядипломної освіти.

Участь у конференції (виступ, присутність, кава-брейк, набір учасника) коштує 150 грн. (100 грн. для аспірантів, студенти безкоштовно). Участь в фуршеті (для бажаючих) – 300 грн.

Оплата організаційного внеску особисто при реєстрації, або перераховується:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка р/р № 31252302214095 ГУДКСУ у м. Києві Код банку 820019 ЄДРПОУ 02070944 ІПН 020709426654 Призначення платежу: «Організаційний внесок прізвище учасника за участь у конференції ІТІ». З нетерпінням чекаємо на гостей!Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress