Микола Роєнко увійшов до Наглядової Ради Фонду BrainBasket

До Наглядової Ради Фонду BrainBasket увійшов Микола Роєнко, президент Міратех.

“Міратех і я особисто займаю активну позицію в питаннях, що стосуються соціальної відповідальності бізнесу. У питаннях плекання талантів ми традиційно співпрацюємо з університетами, а зараз робимо фокус на школярів, адже майбутнє за молодими і талановитими фахівцями. BrainBasket – це правильна ініціатива, яка на практиці робить внесок в розвиток ІТ-освіти в Україні”, – зазначив Микола Роєнко.

“Я щиро радий, що Микола Роєнко, президент Miratech, увійшов до Наглядової Ради фонду BrainBasket. Попереду у нас заплановані серйозні спільні проекти з метою розвитку ІТ-освіти в школах України”, – заявив Володимир Люлька, Директор Фонду BrainBasket.

“Впевнений, що колосальний досвід і знання Миколи істотно допоможуть в реалізації амбітних завдань Фонду”, – додав він

Після 10-річної успішної наукової кар’єри в області інформаційних технологій, Микола Роєнко в 1989 році заснував Міратех і очолював його поступальний розвиток з поступовим перетворенням у велику ІТ компанію з представництвами в Європі і в США, з висококваліфікованим персоналом, що має досвід міжнародних проектів.

Микола Роєнко є членом правління Асоціації ІТ України. Він був обраний Президентом Асоціації ІТ України в 2004 році при її заснуванні (Міратех – один із засновників Асоціації), а також в 2007 і 2015 роках.

Міратех надає аутсорсингові та інші ІТ-послуги корпоративним клієнтам у всьому світі. Компанія заснована в 1989 році. Європейська штаб-квартира знаходиться в Стокгольмі, американська – у Вашингтоні. 6 R&D-центрів розташовані у Польщі, Словаччині та в Україні. Сервісна мережа Міратех охоплює 560 міст і населених пунктів.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress