Мережа прибічників Brainbasket

map-news-uaBrainBasket щодня працює над розвитком освітнього ІТ ринку в Україні і тим, щоб якомога більше людей змогли віднайти власні шляхи досягнення своїх кар’єрних ІТ-цілей. В нас теж є цілі, і наша маленька команда щодня вирішує безліч організаційних, творчих та фінансових задач задля вдалого супроводження усіх проектів та починань, а їх у нас багато!

Ми б ніколи не опинились там, де ми є, якби не допомога наших прибічників – волонтерів, вищих навчальних закладів, учбових центрів, державних установ, ІТ-компаній та компаній, які не займаються ІТ – усіх, кому небайдужий подальший розвиток української нації. Підтримуючи нас, вони створюють позитивне ставлення до професій інформаційних технологій і беруть участь у формуванні середнього класу.

Сьогодні мережа наших помічників налічує 12 міст по всій території України, 218 волонтерів, 37 учбових закладів та 56 компаній-партнерів. Ідеї BrainBasket знаходять підтримку вже більше, ніж на половині території держави, чим ми неймовірно пишаємось!

Ми вдячні за підтримку і сподіваємось, що вони своїм прикладом надихнуть ще багатьох на спільні  ідеї та проекти з нами!Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress