Менторська програма

Менторська програма – це програма, що об’єднує ІТ-спеціаліств та усіх, хто хоче потрапити до ІТ галузі. Ми впевнені, що найкраще пояснити суть професії може лише той, хто цим живе та займається, тому ми хочемо формувати менторські групи, які будуть об’єднувати спеціалістів подібного профілю. Наприклад, якщо бухгалтер захоче змінити професію та піти вчитись на тестувальника ПЗ, то найбільш корисні поради йому зможе надати саме тестувальник з досвідом. Приєднуйтесь до менторської програми та робіть свій внесок в розвиток ІТ-освіти вже сьогодні!


^962D19B1D25B369002F051917D2AB10A21EEBAC0F7F558CEE6^pimgpsh_fullsize_distr Курс “Як увійти в IT” – серія “живих” відео-зустрічей з експертами. Для тих, хто хоче потрапити у світ IT, але не знає з чого почати.

Кому будуть цікаві ці відео-заняття:

  • Всім новачкам, хто тільки хочє розпочати свою кар’єру в IT
  • Junior, який планує активно розвиватися

Про що будемо говорити:

Кожен зможе дізнатися більше про сферу технологій, які знання і навички в цілому необхідні IT фахівцеві, які напрями є актуальними. Також ми розкажемо, де шукати менторів, корисні ресурси і спільноти, які наступні кроки, коли вибір вже зроблено. Ми створимо атмосферу неформального спілкування і цікавих доповідей, відповімо на всі запитання та запропонуємо перевірити свої знання за допомогою домашніх завдань.

З ким будемо говорити:

Автор проекту Оля Захарова, Head of Mentorship Program

zakharova

IlliaІлля Оніщенко

Program Manager, BrainBasket Foundation

liulka2Володимир Люлька

Director, BrainBasket Foundation

olegОлег Демчик

President, Proffessional Negociators Club

roschenkoЮрій Рощенко

Head of Productivity Solutions, Ciklum

Записи відео-зустрічей

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress