Meet and Code у Кривому Розі: як це було

20 жовтня на базі ДВНЗ «Криворізького національного університету» відбувся майстер-клас з розробки мобільних аплікацій «m-Service Master Class» у рамках ініціативи Meet and Code, яка підтримується в багатьох країнах Європи. Нагадаємо, Фонд BrainBasket переміг у конкурсі на отримання міні-гранту на проведення заходів у рамках ініціативи Meet and Code в Кривому Розі.

В рамках заходу відбувся огляд сучасних технологій розробки мобільних застосунків, знайомство з середовищем візуального програмування під ОС Android «App Inventor», створення власних аплікацій, спілкування з IT-спеціалістами міста та ще багато чого цікавого. 

В майстер-класі взяли участь 40 учнів 9-11 класів шкіл міста та студенти Криворізького гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «КНУ». Організаторами заходу виступили викладачі кафедри моделювання та програмного забезпечення ДВНЗ «КНУ». Майстер-клас проводили ментори проекту – студенти старших курсів факультету інформаційних технологій спеціальності  «Інженерія програмного забезпечення».

Тиждень кодування ЄС відбувається протягом 7-22 жовтня та ґрунтується на ідеї Молодих Радників, консультативної групи колишнього єврокомісара ЄС Цифрового агентства Нелі Крус і відбувається за підтримки Комісії ЄС.  Головна мета європейської ініціативи Meet and Code, яка впроваджується в Україні компанією SAP у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ – залучити дітей і молодь до цифрового світу. У рамках ініціативи – підтримка заходів, присвячених програмуванню, які відбуватимуться під час Тижня кодування ЄС з 7 по 22 жовтня 2017 року.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress