Lviv Project Management Day 2015


Project_management_414 листопада у Львові відбудеться найбільша в Україні конференція для проектних менеджерів в ІТ – Lviv Project Management Day 2015 Autumn. Подія збере понад 400 учасників та 50 доповідачів! Ця подія є прекрасною нагодою зробити управління проектами в вашій компанії значно зручнішим та ефективнішим.

Цьогорічна конференція відбудеться у чотири потоки:

 • 1-й потік для team-leadів та тих, хто лише розпочав карєру в управлінні проектами та командами;
 • 2-й для досвідчених проектних менеджерів та CEO аутсорсингових ІТ компаній, які хочуть почути про новинки в галузі чи глянути на управління під іншим кутом;
 • 3-й потік для тих, хто цікавиться гнучкими методологіями та можливостями їх впровадження та використання в команді;
 • 4-й потік майстер-класів, який стане в пригоді тим, хто прагне взяти максимум практичних інструментів та здобути нові навички.

На сайті конференції ви можете переглянути програму події.

Доповідати на конференції будуть представники таких компаній як: ELEKS,  SoftServe,  Lohika,  Luxoft, GlobalLogic, та ін. Доповідачі конференції не один рік займаються веденням складних проектів та з радістю поділяться з вами досвідом та практичними кейсами.

Чому цю подію варто відвідати:

 • Це найбільша подія для проектних менеджерів в ІТ в Україні. На ній збереться понад 400 учасників зі всієї країни.
 • Своїм досвідом поділяться 50 досвідчених доповідачів. Часто скористатися готовим рішенням проблеми значно краще ніж вигадувати власний розв’язок. Не вартує наступати на граблі, на які вже наступила інша людина.
 • 9 годин практичних майстер-класів. Теорія це добре, але куди важливіше вміти застосувати набуті знання на практиці. Один з 4-х потоків спеціально відведений під практичні майстер-класи.
 • Конференція це чудовий спосіб завести нові знайомства. Спілкування з колегами з інших регіонів та напрямків – це чудовий спосіб надихнутися новими ідеями.
 • Окрім самих доповідей, подія буде пронизана неповторною атмосферою обміну досвідом та нових тенденцій в проектному управлінні. Створити щось схоже не завжди вдається в межах навчання в компанії, тоді як конференція може стати хорошим варіантом виходу за рамки чи ковтка свіжого натхнення.
 • Допитливі учасники отримають незліченну користь від спілкування в кулуарах та на afterparty.
 • Подія відбуватиметься в одному з найзатишніших міст України. Місто Лева завжди відкрите для гостей. Це ідеальне місто, щоб поєднати навчання та відпочинок.

Вартість квитків становить 1300 грн. Також є спеціальна пропозиція для компаній: при купівлі 4-х квитків 5-й квиток отримуєте безкоштовно!

Замовити квитки можна тут.

Якщо у вас виникли запитання стосовно конференції прохання звертатися за телефоном (095) 530-60-70 (Христина) або на email:  khrystyna@startup.lviv.ua.

Lviv Project Management Day 2015 це прекрасна нагода для ваших колег підвищити ефективність управління проектами та вивести її на якісно новий рівень.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress