Літня зустріч всеукраїнської команди Фонду BrainBasket

Фонд BrainBasket організував та провів літню зустріч, що відбулась 17-18 червня у Львові. Більше 70 менторів, координаторів та керівників проектів Фонду втретє зібрались на таку зустріч після зимової у січні та літньої зустрічі минулого року.

Головною метою даного заходу стало особисте знайомство членів команди Фонду один з одним, обговорення досягнень та існуючих проблем і пошук шляхів їх вирішення, виступи членів команди із доповідями щодо ініціатив у діяльності Фонду, вироблення стратегії розвитку Фонду до 2020 року шляхом мозкового штурму в командах, неформальне спілкування та поглиблення згуртованості в команді.

На початку перед учасниками зустрічі виступив Директор Фонду BrainBasket Володимир Люлька, який презентував результати за основними проектами Фонду та розповів про Систему мотивації координаторів. Після цього відбулась Стратегічна сесія “BBF 2020”, де учасники, поділившись на 10 команд розробляли своє бачення розвитку Фонду та проекту Technology Nation.

Після цього перед колегами виступили представники команди Фонду зі всієї України із власними пропозиціями щодо нових проектів Фонду та досвідом, що спікери запроваджують у своїх містах.

Наступного дня для членів зустрічі була організована пішохідна екскурсія Львовом.

Фонд BrainBasket висловлює вдячність усім менторам та координаторам проекту Technology Nation, а також керівникам інших проектів Фонду за присутність та активну участь в обговореннях й генеруванні ідей на зустрічі.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress