LifeHackDay 2016 – Odessa

30 липня відбудеться LifeHackDay 2016 – Odessa, подія для інвесторів, бізнесменів і стартапів.Це масштабна подія у світі української стартап-індустрії, яке дає можливість інвесторам і стартап-проектів познайомитися один з одним.

На учасників чекають майстер-класи та лекції від провідних підприємців України, а також стартап-сесія, де учасники зможуть завоювати визнання інвестора. Серед спікерів заходу Олександр Борняки (Vertamedia, WannaBiz, Clickky, INTERSOG, «Моє місто»), Іван Примаченко (Co-founder Prometheus), Ярослав Максимович (Founder & CEO в 2Event.com), Валерій Яковенко (DroneUA).

Крім цього, стартапи можуть подавати свої заявки на участь в STARTUP PITCHING SESSION. (Https://goo.gl/DdXG3z). Це шанс створити LifeHack для свого проекту під керівництвом успішних IT-підприємців та інвесторів. Ви зможете придбати корисні знання і контакти, залучити клієнтів, партнерів і менторів, отримати зворотній зв’язок, визначити сильні і слабкі сторони проекту. Для стартапів діє знижка 50%!

LifeHackDay 2016 – Odessa організовано акселератором FeelGoodLabs, бізнес-інкубатором Innovation Box. Місце проведення – простір IQspace.
Партнери події: IQSpace, BlackSeaSummit, BTL Ukraine, Recenzent, Асоціація IT Ukraine, StartUp Network, Start IT, GrowthUP, RIA, BrainBasket, BlackSeaSummit, Hillel, RIA, BrainBasket, Hot Work, UAngel.

Захід вже проходило в Дніпропетровську і Львові, на черзі – сонячна Одеса.

Детальніше: https://2event.com/ru/events/703903Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress