Лекція з теми “Мистецтво програмування та Machine Learning”

 

Перед стартом другої хвилі проекту Technology Nation від Фонду BrainBasket та у рамках Alumni Club 1991 Open Data Incubator проводимо лекцію “Мистецтво програмування та Machine Learning”.

Для кого ця подія:

Ця подія буде цікава перш за все для нетехнічних спеціалістів, які працюють у IT-сфері, та хочуть говорити однією мовою зі своєю технічною командою. Також це чудовий шанс визначитися з напрямом для тих, хто планує почати кар’єру програміста.

Поговоримо про можливості програмування на Python, налаштування серверної частини та розробку продуктів взагалі, та дуже багатообіцяючу і важливу для розвитку інновацій технологію – Machine Learning.

Хто виступає:

Наш спікер Ілларіон Хлестов – провідний Python-спеціаліст у Ecoisme – одному з найперспективніших стартапів України. Ілларіон саме з тих людей, хто змінив кар’єрний напрям не так давно, та прийшов у программуваня з морської галузі. Він наразі займається одним з найважливіших інноваційних рішень у сфері енергоефективності.

Посилання на подію на Facebook

Лекція безкоштовна за умови попередньої реєстрації ось тут: https://docs.google.com/forms/d/1jNj3Zg9bZtdvKP_KmX7rAE7qT29i1jbPBMrTSoJ_-w0/viewform

Час: 26 травня, 18.30

Місце: БЦ Євразія, правий вхід, повідомити охорону, що ви до 1991 Open Data Incubator, 4 поверх.

Також буде відео-трансляція на BrainTV, посилання додамо у день події.

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress