Координатори Technology Nation

Нам надзвичайно приємно повідомити, що команда BrainBasket поповнюється новими гравцями! Цього разу це дві чарівні пані, які будуть виступати у якості регіональних координаторів проекту Technology Nation – Олена Гуринович та Валентина Сахно.


Elena_GurinovichОлена – випускниця Національної Академії банківської справи, вона чудово орієнтується у банківському секторі, продажах та побудові комунікацій, веденні проектів, освітніх ініціативах. Окрім участі у розробці та просуванні банківських продуктів та процесів, Олена має великий досвід в комунікаціях та промо послуг і продуктів. На сьогодні Олена обіймає посаду куратора Центру розвитку кар’єри в ІТ для студентів Masters Academy. 
Олена вирішила приєднатися до Technology Nation у якості координатора Центрального регіону, оскільки впевнена, що проект може дати шанс віднайти себе в ІТ тим людям, які колись зробили крок у бік іншої кар’єри, тому що сама є таким самим “світчером” для ІТ галузі, а також вважає, що такий проект допоможе підвищити обізнаність українців щодо ІТ галузі. Олена захоплюється цікавими проектами та нестандартними задачами, а також полюбляє зустрічатися з новими людьми і PR-технологіями.

 

 

Valentyna_sakhnoВалентина, наша координатор Східного регіону, здобула  філологічну, психологічну та юридичну освіти і має науковий ступінь кандидата юридичних наук. Більш ніж 5 років Валентина працює в галузі права в державному секторі. Разом з цим, 5 років вона займається волонтерською діяльністю в сфері підтримки вихованців дитячих будинків Сумської області, а з травня 2014 – допомогає українським військовим. З 2015 року Валентина докаладає зусиль до популяризації професії в ІТ сфері серед школярів. До Technology Nation Валентина приєдналася через те, що це, на її думку, неймовірно цікавий, глобальний проект, який може змінити життя не тільки окремої особи, а й країни в цілому. Валентина рада бути частиною цих змін, ну а ми – радіємо такому цінному учаснику проекту!Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress