Координатори проектів

РЕГІОНАЛЬНІ КООРДИНАТОРИ

Катерина Андрєєва
Центральний регіон

Займається волонтерськими проектами, пов'язаними з екологією та урбаністикою.

Дмитро Кліщевський
Західний регіон
Займається веб-дизайном та створенням сайтів.
Михайло Сердюк
Східний регіон
Інженер за освітою. Працює в галузі машинобудування. Займається питаннями модернізації на одному з підприємств Запоріжжя.

ОБЛАСНІ КООРДИНАТОРИ

Ганна Брухно
Полтавська обл.
Закінчила Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, інженер-інформатик. Працює інженером-програмістом у фірмі "Інсофт". Цікавиться розвитком IT в Україні - онлайн навчання, послуги, вибори, тощо.
Ігор Шминдрук
Рівненська обл.
Координатор проектів регіонального розвитку в ГО «Центр інновацій» у м. Рівне. Цікавиться сферами роботехніки та штучного інтелекту.
Наталія Карпенко
Харківська обл.

Розробник ПО. Завершує навчання в магістратурі за спеціальністю "Комп'ютерні технології". З 2016 року ментор курсу Technology Nation kids. Викладач дитячого напрямку в комп'ютерній школі.

Сергій Гаков
Донецька обл.
Інженер за освітою, к.т.н., спеціаліст в сфері промислового та інженерного дизайну, займається просуванням неформальної освіти у технологічних напрямках та розвитком StartUP-культури серед молоді, на даний момент голова ГО "Центр розвитку майбутнього".
Станіслав Євченко
Маріуполь
Програміст за освітою, має більше 10 років практичного досвіду в розробці. СЕО у веб-студії iDev, займається як комерційними проектами, так і власними розробками.
Юрій Зарваницький
Дніпропетровська обл.
Громадський діяч, винахідник. Наразі розвиває кілька IT стартапів у сфері фінансових послуг. Ініціатор створення системи бізнесів IT Town у Дніпропровська області.
Олександр Ординський
Вінницька обл.
Має вищу медичну освіту за спеціальністю "психологія". Досвід роботи в благодійних та державних структурах. Успішно пройшов навчання в проекті "Technology Nation", і подальше стажування. В даний момент працює JS розробником у продуктовій компанії.
Ольга Кучеренко
Херсонська обл.

За освітою економіст, зараз здобуває другу вищу освіту з програмної інженерії. Хоббі: косметологія, вивчення особливостей людського мислення.

Наталія Рибкіна
Миколаївська обл.

Громадський діяч. Успішно пройшла курс Technology Nation. Працює над своїм проектом atmamus.space.

 

Сергій Дишлевий
Житомирська обл.
Радіотехнік за освітою. Має досвід у розробці освітніх IT проектів. Цікавиться і вивчає Data science у контексті урбаністики.
Євгенія Ткаченко
Волинська обл.
Закінчила Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, журналіст. Працює у сфері контент-менеджменту, SMM та SEO. Зацікавлена у розвитку ІТ-сфери в Україні. Також є активним громадським діячем і координатором проекту відкритих нічних кінопоказів «Lutsk Night Cinema» (визнаним 2017 року однією із 10 найкращих практик молодіжної роботи в Україні).
Алла Мельничук
Бердянськ
Програмна директорка Першого Антикафе Бердянська «Час Є!», тренерка з креативних методик, магістр з управління проектами.
Катерина Міхайліді
Тернопільська обл.
​Провідний інженер у Центрі дистанціцного навчання у Тернопільському національному педагогічному університеті. Операційний директор в IT House coworking з питань навчання та організації проведення подій.
Оксана Бас
м. Бар (Вінницька обл.)
20 років займається громадською діяльністю, в тому числі й в сфері інформаційних технологій.
Катерина Лосіна
Кременчук
Активна та життєрадісна людина. Має вищу освіту та спеціальність інженер-електронік. Цікавиться розвитком нових технологій. Успішно пройшла навчання в проекті Technology Nation та планує розвивати себе в ІТ-галузі.
Анна Пономаренко
Хмельницька обл.
Творча та цілеспрямована. Має вищу освіту за спеціальністю «Інженер-програміст» та досвід роботи більше п`яти років у сфері надання освітніх послуг по напрямку IT-технологій.
Дар’я Гальченко
Кривий Ріг
Працює в сфері освіти. Член та волонтер Громадської організації "Жіноча сотня місто Кривий Ріг". Реалізує проекти, пов'язані з освітою. Учасник проекту "Молодіжний працівник" (Сербія). Координатор проекту "Ватра. Простір щирого спілкування".
Олексій Куруца
Закарпатська обл.
Начальник відділу технічних засобів навчання, старший викладач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій факультету інформаційних технологій у ДВНЗ "Ужгородський національний університет". Має 15-річний досвід викладання в сфері IT.
Леонід Українець
Чернівецька обл.

Працює викладачем у комп’ютерній академії IT-Step та є практикуючим інженером комп’ютерних мереж. Також займається представництвом центра стартап-культури "Гартленд" у Чернівецькій області. Напрям діяльності - сприяння змінам в галузі інформаційних технологій через освіту.

Ірина Костюк
Львівська обл.

Політолог-міжнародник, має 10-річний досвід роботи державної служби. Займається волонтерською роботою. 

Микола Петренко
Одеська обл.
Завідувач лабораторії, викладач на кафедрі інформаційних технологій Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова. Має 13-річний досвід викладання IT технологій, мови програмування С++.
Андрій Насадчук
Звенигородка
Веб-розробник, активний громадський діяч, засновник стартапу "Smart-місто".

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress