Координатори проекту

РЕГІОНАЛЬНІ КООРДИНАТОРИ

Катерина Андрєєва
Центральний регіон
Громадський активіст. Займається волонтерськими проектами, пов'язаними з ІТ-освітою.
Дмитро Кліщевський
Західний регіон
Займається веб-дизайном та створенням сайтів.
Михайло Сердюк
Східний регіон
Інженер за освітою. Працює в галузі машинобудування. Займається питаннями модернізації на одному з підприємств Запоріжжя.

ОБЛАСНІ КООРДИНАТОРИ

Ганна Брухно
Полтавська обл.
Закінчила Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, інженер-інформатик. Працює інженером-програмістом у фірмі "Інсофт". Цікавиться розвитком IT в Україні - онлайн навчання, послуги, вибори, тощо.
Ігор Шминдрук
Рівненська обл.
Координатор проектів регіонального розвитку в ГО «Центр інновацій» у м. Рівне. Цікавиться сферами роботехніки та штучного інтелекту.
Аліна Редька
Харківська обл.
Є активісткою Первинної Профспілкової Організації свого вузу. На даний момент обіймає посаду СМО в ІТ-компанії "APIBEST.
Сергій Гаков
Донецька обл.
Інженер за освітою, к.т.н., спеціаліст в сфері промислового та інженерного дизайну, займається просуванням неформальної освіти у технологічних напрямках та розвитком StartUP-культури серед молоді, на даний момент голова ГО "Центр розвитку майбутнього".
Станіслав Євченко
Маріуполь
Програміст за освітою, має більше 10 років практичного досвіду в розробці. СЕО у веб-студії iDev, займається як комерційними проектами, так і власними розробками.
Юрій Зарваницький
Дніпропетровська обл.
Громадський діяч, винахідник. Наразі розвиває кілька IT стартапів у сфері фінансових послуг. Ініціатор створення системи бізнесів IT Town у Дніпропровська області.
Олександр Ординський
Вінницька обл.
Має вищу медичну освіту за спеціальністю "психологія". Досвід роботи в благодійних та державних структурах. Успішно пройшов навчання в проекті "Technology Nation", і подальше стажування. В даний момент працює JS розробником у продуктовій компанії.
Орися Жарківська
Львівська обл.
Координатор проектів та програм Благодійного Фонду "Скарби Нації", керівник Молодіжного Громадського Об'єднання "Ідеї Молоді".
Михайло Сердюк
Запорізька обл.
Інженер за освітою. Працює в галузі машинобудування. Займається питаннями модернізації на одному з підприємств Запоріжжя.
Ольга Кучеренко
Херсонська обл.
За освітою економіст, зараз здобуває другу вищу освіту з програмної інженерії. Хоббі: косметологія, вивчення особливостей людського мислення.
Максим Резніченко
Миколаївська обл.
Фінансист за освітою. Досвід роботи у банківській сфері більше десяти років. Успішно пройшов навчання в проекті Technology Nation та працює в ІТ компанії на посаді Business Development Manager.
Олександр Ткаченко
Черкаська обл.
Викладач Черкаського державного бізнес-коледжу, фрілансер, громадський активіст.
Сергій Дишлевий
Житомирська обл.
Радіотехнік за освітою. Має досвід у розробці освітніх IT проектів. Цікавиться і вивчає Data science у контексті урбаністики.
Василь Бідун
Волинська обл.
Працює журналістом інтернет-видання «Конкурент» в Луцьку.
Алла Мельничук
Бердянськ
Програмна директорка Першого Антикафе Бердянська «Час Є!», тренерка з креативних методик, магістр з управління проектами.
Марина Катренко
Кіровоградська обл.
Архітектор за освітою, музикант за покликанням. Займається волонтерською діяльністю, що пов'язана з IT-освітою дітей і дорослих, а саме в Кіровоградській школі програмування.
Катерина Міхайліді
Тернопільська обл.
​Провідний інженер у Центрі дистанціцного навчання у Тернопільському національному педагогічному університеті. Операційний директор в IT House coworking з питань навчання та організації проведення подій.
Оксана Бас
м. Бар (Вінницька обл.)
20 років займається громадською діяльністю, в тому числі й в сфері інформаційних технологій.
Катерина Лосіна
Кременчук
Активна та життєрадісна людина. Має вищу освіту та спеціальність інженер-електронік. Цікавиться розвитком нових технологій. Успішно пройшла навчання в проекті Technology Nation та планує розвивати себе в ІТ-галузі.
Анна Пономаренко
Хмельницька обл.
Творча та цілеспрямована. Має вищу освіту за спеціальністю «Інженер-програміст» та досвід роботи більше п`яти років у сфері надання освітніх послуг по напрямку IT-технологій.
Дар’я Гальченко
Кривий Ріг
Працює в сфері освіти. Член та волонтер Громадської організації "Жіноча сотня місто Кривий Ріг". Реалізує проекти, пов'язані з освітою. Учасник проекту "Молодіжний працівник" (Сербія). Координатор проекту "Ватра. Простір щирого спілкування".
Олексій Куруца
Закарпатська обл.
Начальник відділу технічних засобів навчання, старший викладач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій факультету інформаційних технологій у ДВНЗ "Ужгородський національний університет". Має 15-річний досвід викладання в сфері IT.
Микола Петренко
Одеська обл.
Завідувач лабораторії, викладач на кафедрі інформаційних технологій Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова. Має 13-річний досвід викладання IT технологій, мови програмування С++.
Андрій Насадчук
Звенигородка
Веб-розробник, активний громадський діяч, засновник стартапу "Smart-місто".
Олександр Білоус
Черкаська обл.
Bеб-розробник, приймає активну участь у громадських та благодійних проектах.
Інша область
Якщо не бачите своєї області, але маєте бажання долучитись – пишіть за адресою bbf@brainbasket.org

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress