Координатори проекту

РЕГІОНАЛЬНІ КООРДИНАТОРИ

Олександр Ткаченко
Центральний регіон
Викладач Черкаського державного бізнес-коледжу, працює в сфері ІТ 5 років. Займається розробкою сайтів та волонтерськими проектами.
Дмитро Кліщевський
Західний регіон
Займається веб-дизайном та створенням сайтів.
Валентина Сахно
Східний регіон
Громадський активіст. Співкоординатор проекту "Комп'ютери - дітям" у Сумській області, співорганізотор щорічного шкільного проекту "Стань ІТ-шніком".

ОБЛАСНІ КООРДИНАТОРИ

Юрій Зарваницький
Дніпропетровська обл.
Громадський діяч, винахідник. Наразі розвиває кілька IT стартапів у сфері фінансових послуг. Ініціатор створення системи бізнесів IT Town у Дніпропровська області.
Максим Копистко
Чернігівська обл.
Голова ГО “CheSpace” і координатор одноіменого хакерспейсу в місті Чернігові. Працює проектним менеджером на фрілансі.
Михайло Сердюк
Запорізька обл.
Інженер за освітою. Працює в галузі машинобудування. Займається питаннями модернізації на одному з підприємств Запоріжжя.
Олег Сидоренко
Кіровоградська обл.
За освітою інженер-енергетик, працював 7 років в поліграфії. Останні 8 років основна робота це розробка сайтів на CMS Drupal.
Ігор Шминдрук
Рівненська обл.
Координатор проектів регіонального розвитку в ГО «Центр інновацій» у м. Рівне. Цікавиться сферами роботехніки та штучного інтелекту.
Максим Сластен
Чернігівська обл.
За освітою інженер. Закінчив Чернігівський державний інститут економіки і управління. На даний момент працює Front-end розробником у фірмі DataScope Systems Ltd.
Аліна Редька
Харківська обл.
Є активісткою Первинної Профспілкової Організації свого вузу. На даний момент обіймає посаду СМО в ІТ-компанії "APIBEST.
Сергій Гаков
Донецька обл.
Інженер за освітою, к.т.н., спеціаліст в сфері промислового та інженерного дизайну, займається просуванням неформальної освіти у технологічних напрямках та розвитком StartUP-культури серед молоді, на даний момент голова ГО "Центр розвитку майбутнього".
Орися Жарківська
Львівська обл.
Координатор проектів та програм Благодійного Фонду "Скарби Нації", керівник Молодіжного Громадського Об'єднання "Ідеї Молоді".
Ганна Брухно
Полтавська обл.
Закінчила Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, інженер-інформатик. Працює інженером-програмістом у фірмі "Інсофт". Цікавиться розвитком IT в Україні - онлайн навчання, послуги, вибори, тощо.
Іван Арделян
Кіровоградська обл.
Має авіаційну освіту. Працює в міжнародній авіакомпанії. У найближчому майбутньому планує працювати програмістом в сфері ІТ.
Роман Пашнев
Миколаївська обл.
Голова Миколаївського регіонального осередку громадської організації «Відкритий Університет Майдану». Голова громадської організації «Інтелект».
Олександр Ординський
Вінницька обл.
Має вищу медичну освіту за спеціальністю "психологія". Досвід роботи в благодійних та державних структурах. Успішно пройшов навчання в проекті "Technology Nation", і подальше стажування. В даний момент працює JS розробником у продуктовій компанії.
Сергій Дишлевий
Житомирська обл.
Радіотехнік за освітою. Має досвід у розробці освітніх IT проектів. Цікавиться і вивчає Data science у контексті урбаністики.
Наталія Зима
Дніпропетровська обл.
Має диплом інженера. Працює в сфері вищої освіти. У майбутньому планує змінити професію пов’язавши її з IT–індустрією.
Ольга Кучеренко
Херсонська обл.
За освітою економіст, зараз здобуває другу вищу освіту з програмної інженерії. Хоббі: косметологія, вивчення особливостей людського мислення.
Василь Бідун
Волинська обл.
Працює журналістом інтернет-видання «Конкурент» в Луцьку.
Микола Петренко
Одеська обл.
Завідувач лабораторії, викладач на кафедрі інформаційних технологій Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова. Має 13-річний досвід викладання IT технологій, мови програмування С++.
Катерина Міхайліді
Тернопільська обл.
​Провідний інженер у Центрі дистанціцного навчання у Тернопільському національному педагогічному університеті. Операційний директор в IT House coworking з питань навчання та організації проведення подій.
Оксана Бас
м. Бар (Вінницька обл.)
20 років займається громадською діяльністю, в тому числі й в сфері інформаційних технологій.
Алла Мельничук
Бердянськ
Програмна директорка Першого Антикафе Бердянська «Час Є!», тренерка з креативних методик, магістр з управління проектами.
Катерина Лосіна
Кременчук
Активна та життєрадісна людина. Має вищу освіту та спеціальність інженер-електронік. Цікавиться розвитком нових технологій. Успішно пройшла навчання в проекті Technology Nation та планує розвивати себе в ІТ-галузі.
Дар’я Гальченко
Кривий Ріг
Працює в сфері освіти. Член та волонтер Громадської організації "Жіноча сотня місто Кривий Ріг". Реалізує проекти, пов'язані з освітою. Учасник проекту "Молодіжний працівник" (Сербія). Координатор проекту "Ватра. Простір щирого спілкування".
Олексій Куруца
Закарпатська обл.
Начальник відділу технічних засобів навчання, старший викладач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій факультету інформаційних технологій у ДВНЗ "Ужгородський національний університет". Має 15-річний досвід викладання в сфері IT.
Інша область
Якщо не бачите своєї області, але маєте бажання долучитись – пишіть за адресою bbf@brainbasket.org

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress