Координатори проекту

РЕГІОНАЛЬНІ КООРДИНАТОРИ

Ірина Артеменко
Центральний регіон
Працює в сфері IT. Має досвід роботи старшим інженером з якості програмного забезпечення, керівником команди QA, HR менеджером, адміністратором SAP.
Дмитро Кліщевський
Західний регіон
Займається веб дизайном та створенням сайтів.
Валентина Сахно
Східний регіон
Працює в галузі права в державному секторі. Разом з цим, 5 років вона займається волонтерською діяльністю в сфері підтримки вихованців дитячих будинків Сумської області.

ОБЛАСНІ КООРДИНАТОРИ

Юрій Зарваницький
Дніпропетровська обл.
Громадський діяч, винахідник. Наразі розвиває кілька IT стартапів у сфері фінансових послуг. Ініціатор створення системи бізнесів IT Town у Дніпропровська області.
Максим Копистко
Чернігівська обл.
Голова ГО “CheSpace” і координатор одноіменого хакерспейсу в місті Чернігові. Працює проектним менеджером на фрілансі.
Михайло Сердюк
Запорізька обл.
Інженер за освітою. Працює в галузі машинобудування. Займається питаннями модернізації на одному з підприємств Запоріжжя.
Олег Сидоренко
Кіровоградська обл.
За освітою інженер-енергетик, працював 7 років в поліграфії. Останні 8 років основна робота це розробка сайтів на CMS Drupal.
Ігор Шминдрук
Рівненська обл.
Координатор проектів регіонального розвитку в ГО «Центр інновацій» у м. Рівне. Цікавиться сферами роботехніки та штучного інтелекту.
Максим Сластен
Чернігівська обл.
За освітою інженер. Закінчив Чернігівський державний інститут економіки і управління. На даний момент працює Front-end розробником у фірмі DataScope Systems Ltd.
Олександр Ткаченко
Черкаська обл.
Викладач Черкаського державного бізнес-коледжу, працює в сфері ІТ 5 років. Займається розробкою сайтів та волонтерськими проектами.
Аліна Редька
Харківська обл.
Є активісткою Первинної Профспілкової Організації свого вузу. На даний момент обіймає посаду СМО в ІТ-компанії "APIBEST.
Ольга Ватаманюк
Чернівецька обл.
Методист Інституту післядипломної педагогічної освіти, ментор проекту Technology Nation Kids.
Володимир Гутнiков
Донецька обл.
Працює над розвитком міжнародного проекту з освіти «Фонд глобального світогляду» . Також є ініціатором створення ІТ кластеру, Інноваційного TechnoHUB та Smart City HUB в м. Маріуполь.
Максим Скачков
Львівська обл.
Юрист в приватній практиці. Юрист в громадських організаціях. Вивчає бізнес-аналітику в IT. Фотограф.
Ганна Брухно
Полтавська обл.
Закінчила Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, інженер-інформатик. Працює інженером-програмістом у фірмі "Інсофт". Цікавиться розвитком IT в Україні - онлайн навчання, послуги, вибори, тощо.
Іван Арделян
Кіровоградська обл.
Має авіаційну освіту. Працює в міжнародній авіакомпанії. У найближчому майбутньому планує працювати програмістом в сфері ІТ.
Роман Пашнев
Миколаївська обл.
Голова Миколаївського регіонального осередку громадської організації «Відкритий Університет Майдану». Голова громадської організації «Інтелект».
Олександр Ординський
Вінницька обл.
Має вищу медичну освіту за спеціальністю "психологія". Досвід роботи в благодійних та державних структурах. Успішно пройшов навчання в проекті "Technology Nation", і подальше стажування. В даний момент працює JS розробником у продуктовій компанії.
Сергій Дишлевий
Житомирська обл.
Радіотехнік за освітою. Має досвід у розробці освітніх IT проектів. Цікавиться і вивчає Data science у контексті урбаністики.
Наталія Зима
Дніпропетровська обл.
Має диплом інженера. Працює в сфері вищої освіти. У майбутньому планує змінити професію пов’язавши її з IT–індустрією.
Ольга Кучеренко
Херсонська обл.
За освітою економіст, зараз здобуває другу вищу освіту з програмної інженерії. Хоббі: косметологія, вивчення особливостей людського мислення.
Микола Петренко
Одеська обл.
Завідувач лабораторії, викладач на кафедрі інформаційних технологій Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова. Має 13-річний досвід викладання IT технологій, мови програмування С++.
Катерина Міхайліді
Тернопільська обл.
​Провідний інженер у Центрі дистанціцного навчання у Тернопільському національному педагогічному університеті. Операційний директор в IT House coworking з питань навчання та організації проведення подій.
Оксана Бас
м. Бар (Вінницька обл.)
Інша область
Якщо не бачите своєї області, але маєте бажання долучитись – пишіть за адресою bbf@brainbasket.org

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress