Конкурс «Година коду» для вчителів, бібліотекарів та громадських активістів

5-11 грудня у школах по всьому світу пройде «Година Коду» – щорічна глобальна ініціатива, метою якої є промоція програмування серед дітей.

Глобальний рух підтримав Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг і чимало інших знаменитостей.

«Година коду» стала популярною у 180 країнах саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код, відразу бачить результат своєї роботи і пишається зробленим. Багатьом дітям це допомагає розпалити інтерес до навчання та розширити світогляд. При цьому усе це абсолютно безкоштовно.

В Україні «Година Коду» буде проходити за ініціативи компанїї «Майкрософт Україна», Благодійної організації “Благодійний фонд “Брейнбаскет Фаундейшн”.

Цьогоріч нас підтримало багато Українських зірок, таких як Сергій Притула, Олег Скрипка, Олександр Педан, Павло Табаков та інші. Окрім знаменитостей, які підтримують нас публічно, «за кадром» залишаються розробники відомих ігор, власники і менеджери аутсорс-компаній, талановиті програмісти і бізнесмени, які приймають участь у «Годині Коду» в якості волонтерів.

Компанія «Майкрософт Україна» в рамках програми «Партнерство в навчанні» розробила вебінар з детальним покроковим сценарієм проведення уроку «Година Коду». Вебінар буде проведено для вчителів, бібліотекарів, громадських активістів та волонтерів 2 грудня 2016  о 16:00 за посиланням https://aka.ms/hourofcode2016

Представники бібліотек, громадських організацій і шкіл, які проведуть урок з 5 по 11 грудня 2016 року для учнів 5-11 класів зможуть взяти участь у конкурсі «Година Коду» і виграти цінні призи.

Для того щоб взяти участь у конкурсі потрібно:

  • Завантажити інструкції для проведення #ГодиниКоду
  • Обрати сценарій в залежності від Ваших потреб
  • Зареєструватися у глобальній ініціативі та підвищити показники України у всьому світі за посиланням.
  • Зареєструватися для участі у національному конкурсі за посиланням.
  • Провести урок з 5 по 11 грудня 2016
  • Зробити декілька фотографій Вашого уроку
  • Приєднатися до спільноти «Партнерство у навчанні» у мережі Facebook та викласти фотографії з 5 по 11 грудня, вказавши місто, область, номер школи, клас, ПІБ вчителя.

Переможці будуть обрані за допомогою random.org та оголошені 16 грудня у спільноті «Партнерство у навчанні» у мережі Facebook.

Приймаючи участь у конкурсі Ви погоджуєтесь з правилами участі. Ознайомитись з правилами Ви можете тут.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress