Конференція UaMobiTech

MobiTech_bigДрузі, ми раді анонсувати нашого інформаційного партнера – першу українську конференцію з мобільної розробки uaMobiTech, що відбудеться 14 листопада у Дніпропетровську! Вона буде присвячена інноваціям, продуктовій і аутсорсінговій розробці, а також RnD у галузі мобільних технологій.

UaMobiTech тепер присутня і у мобільних додатках:

Розклад uaMobiTech тепер доступний на сайті та у мобільному додатку, так само як повна інформація про спікерів та сесії.

uaMobiTech анонсує виставку інновацій – місце, де кожний стартап або продуктовий розробник матиме змогу представити свій продукт перед спільнотою

Хто буде доповідати на uaMobiTech:

Ми вже писали про спікерів uaMobiTech, але все ж таки знов – 22 іноземних та українських експерти, серед яких Енріке Лопес Маньяс (Німеччина), Матео Боніфаці (Італія), Іван Білий (Велика Британія), Олександр Сосновщенко (Польща), Олексій Демедецький (Харків), Любомир Остапів (Київ), Сергій Зенченко (Дніпропетровськ), Андрій Харчишин (Львів) та багато інших. Повний список спікерів, їх досягнень та нагород – шукайте тут.

Де буде проходити uaMobiTech:

Конференція пройде у заміському комплексі GoodZone business & relax hotel, розташованому на березі ріки в оточенні мальовничий хвойних лісів. Звісно для усіх учасників передбачено трансфер з центра міста до місця проведення і назад (кого додому/на поїзд, а кого – на ROCK AFTER-PARTY)

Що ще на uaMobiTech:

Виставка інновацій з кльовими продуктами, гаджетами… і не тільки ;) І все це ви зможете побачити на власні очі! Залишайтесь з uaMobiTech, щоб дізнатись більше!


ROCK AFTER-PARTY:

Крім доповідей і гарячих дикусій, на усіх гостей чекає запальна вечірка з живою музикою (судячи з інсайдерської інформації, це буде неймовірна група Radionika у затишному місці Арт-центр “Квартира” – чарівну атмосферу осіннього нічного Дніпропетровська у самому серці міста гарантовано), велика кількість сюрпризів і подарунків, відмінний настрій і нові знайомства.

Реєстрація на найбільш яскраву Mobile IT подію цієї осені: uaMobiTech!

Ставай частиною uaMobiTech ком’юніті у Facebook!

Контактна особа: Кескін Юлія (keskin@uamobi.tech)Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress