Конференція SoldREsold

SoldResold21 листопада у Львові відбудеться soldREsold – конференція, що покликана зібрати на одному майданчику людей, які розуміються на продажах, а точніше знають: де, як та кому продавати свої послуги, тому будемо ділитися досвідом та вчитись один в одного.

Ми будемо вчитись шукати клієнтів, так, саме шукати і працювати з ними. Але зробимо ще один наголос на те, що так званих “сейлів” треба знайти не за межами компанії, а в середині. Повірте, що Ваші працівники здатні набагато більше, а Ви просто не знаєте як виховати “сейла”.

Щоб відійти від нудного формату звичайних конференцій, ми вирішили поєднати 2 в 1 :) – в першій половині дня маємо можливість послухати доповіді в форматі бліц-презентацій (6 хвилин 40 секунд + 25 слайдів), після обіду відбудуться практичні воркшопи. Учасники можуть взяти участь лише у двох воркшопах, попередньо отримавши від спікера (воркшоп якого хочуть відвідати) запрошення – картку. А як його отримати? Не повірите – треба просто підійти і познайомитись зі спікером :)

Кому буде цікаво:

– майбутнім “сейлам”

– “сейлам”, які хочуть краще працювати

– керівникам компаній, які підпрацьовують “сейлами” :)

– smart support – людям, які хочуть навчитись продавати будучи у службі підтримці

Детальніше на сайті події.

Реєстрація вже доступна за лінком!

З пропозиціями партнерства та участі у якості доповідача звертайтесь на info@dakiry.com.uaFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress