Конференція ігрових розробників Games Gathering

PZ6CjSeX1aHYY2b55-6 грудня у Києві відбудеться довгоочікувана зустріч розробників комп’ютерних ігор Games Gathering. Разом зберуться працівники 60-ти українських та іноземних компаній, а також всі бажаючі долучитися до світу геймдеву. На конференції будуть прочитані 24 лекції, на яких співробітники ігрових компаній розкажуть про тонкощі управління проектами, підводне каміння QA, мистецтво монетизації, важливості гейм-дизайну, правильний маркетинг, та багато іншого.  Лектори представляють провідні геймдев контори, такі як Ubisoft, Crytek, 4A Games, ERS Games Studio, Nival Red, Red Beat, Epic Games и другие. Окрім цього, всі бажаючі можуть стати учасниками 6 гейм-батлів, де на них чекають цікаві і нетривіальні задачі.

Гейм-батли це відмінний спосіб  перевірити свій професійний рівень та виграти цінні призи. Крім того, на конференції буде представлено стенд Ubisoft з конкурсами та розіграшами призів та ключів до ігор. В Draw зоні Wacom ви зможете потренуватися у малюванні на фірмових планшетах та виграти приз. На стенді Playtestix – спробувати, що таке живе тестування проектів. А в зоні Mentatron Neurogame рекомендуємо спробувати себе у “BCI” (brain computer interface) і за допомогою сили думки керувати роботом! Також ви зможете відвідати стенди Net Ent, M81 Studio, Games Academy, GameDev Consulting Group та інших компаній.

Перепочити між лекціями та підготуватися до гейм-батлів ви зможете в лаунж-зоні, організованою пабом Game Inn. Спеціально для відвідувачів Games Gathering компанія Wargaming приготувала сюрприз – консольну ігрову зону World of Tanks. Учасники конференції зможуть особисто переконатися в тому, наскільки вдало було перенесено ігровий проект з ПК на приставки нового покоління. А також першими в Україні (!) візьмуть участь в бета-тестуванні нового проекту – World of Tanks для PlayStation®4. А ввечері першого дня відбудеться вже класична вечірка GameDev Party. Games Gathering це не тільки шанс підвищити свій професійний рівень і бути в курсі сучасних трендів геймдев індустрії, а й завести нові знайомства та зустріти старих друзів. Реєструйтесь на сайті та приходьте, буде цікаво!Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress