Компанія Intellica стала партнером та спонсором Фонду BrainBasket!

intellicaВідтепер Intellica буде надавати підтримку Фонду оскільки розуміє, наскільки важливим є розвиток таких благодійних освітніх ініціатив як BrainBasket, тим паче з такого перспективного напрямку як ІТ. Компанія щиро вболіває за розвиток потужного ринку ІТ-спеціалістів України та вірить, що цей шлях розвитку є одним з найбільш стратегічно важливих для нашої держави. Окрім того, Intellica має намір залучати випускників усіх програм Фонду до проходження стажування у своєму офісі та сподівається, що завдяки її вкладу вона отримає багато молодих та амбітних нових співробітників!

“В рамках наших соціальних програм ми вирішили підтримати BrainBasket, фокусуючись на освітніх ініціативах Фонду за напрямками Big Data, Predicative Analytis, Machine Learning. Будучи експертами в аналітичних рішеннях, ми у свою чергу хочемо допомогти талановитим українцям отримати унікальні знання в інноваційних аналітичних рішеннях. Також, по завершенню курсів студенти зможуть пройти стажування у нашій компанії впродовж 3х місяців. Кращі з них будуть прийняті на роботу”, говорить О. Каріченський, управляючий партнер Intellica.

Про компанію:  

Intellica покликана створювати технології, що змінюють життя! Компанія була заснована підприємцями широких поглядів, а команда спеціалістів з хмарних обчислень, big data, розробки програмного забезпечення та інформаційної безпеки забезпечує надання високоякісних послуг та готових рішень дрібному та середньому бізнесу. Експертний досвід Intellica поширюється на різноманітні галузі і доведений багатьма успішними проектами та відгуками клієнтів, включаючи такі роботи як: переніс інформації та додатків до хмарних середовищ, консультування та проектний менеджмент з розробки програмного забезпечення, побудову та керування хмарними інфраструктурами, аналіз соціальних даних, рішення для цифрового банкінгу та багато іншого.Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress